Wpis z mikrobloga

Korzystając z piątkowej promocji na #topcashback ($5 bonusowego zwrotu za zakup powyżej $15) postanowiłem zrobić zakup na #aliexpress który jakiś czas odwlekałem czekając na jakiś kupon. Promocję aktywowałem, zakupu dokonałem w trybie incognito bez ublocka, kilka godzin później dostałem maila o odnotowaniu transakcji. Dzisiaj zaglądam na konto, a tam głupoty... Też tak macie? Dodam, że oprócz tego piątkowego nie robiłem żadnych zakupów na ali korzystając z topcashback...
#cashback
Pobierz mariusz5891 - Korzystając z piątkowej promocji na #topcashback ($5 bonusowego zwrotu ...
źródło: comment_6IbY6LnL9hG7xGNmTB8iYUxzg4gL8byN.jpg
  • 5
@mariusz5891: aliexpress cienko działa z TC.
Do tego to chyba zależy od użytkownika, bo np. mi zawsze nalicza dopiero po potwierdzeniu otrzymania przesyłki na Ali (i od tego momentu liczy 8 tyg).
Inni użytkownicy mają inne problemy
@mariusz5891: juz wtlumaczone powyzej , tranzakcje pojawiaja sie dopiero minimum 2 tyg po potwerdzeniu otrzymania zamowienia i przelaniu srodkow na konto sprzedawcy. dlatego nigdy nie wiesz czy zaliczy czy nie... jedynie na epn pojawia sie odrazu tranzakcja jako oczekujaca. na yazing tak samo jak topcashback