Wpis z mikrobloga

Ja już nawet nie wiem z czego najbardziej kisnę w aferze #dziewczynybeztabu XD

- z tego że istnieją 15-latki które miały więcej partnerów seksualnych niż Sasha Grey #!$%@?ów w dupie, i się tym publicznie chwalą w internecie
- z tego że istnieją kobiety które podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem przyznają się w internecie do zdrady swoich chłopaków/narzeczonych/mężów
- z tego że banda #!$%@? straciła swoją bezpieczną strefę w której mogły pisać swoje wysrywy i swoich seksualnych przygodach, w dodatku każda nowa bezpieczna strefa w postaci grupki na FB będzie od teraz szybko wystalkowywana i niszczona
- z tych ich gróźb, od pobicia przez chłopaka (któremu wcześniej dorabiały rogi XDDD),przez groźby zgłoszeń na policję, czy tam do prokuratora Dziura w dupie
- z tego że wypełzła banda białorycerzy płci obojga broniących nasze cudowne #!$%@? XDDDD (jak w ogóle można bronić #!$%@? taką moralną degrengoladę? XDDD)
- z tego że skromny mireczek rozpętał samonapędzającą się inbę której na takim poziomie którego ten portal jeszcze nie widział, i którego będzie bardzo ciężko przebić xDDDDDD

#p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki
źródło: comment_XusmwfUhboGKlGVW21JxIkUcDzy8qGRc.jpg
  • 15
No cóż w sumie przez to aferę założyłem tutaj konto. Jestem odwiedzającym wykop od pół roku z czego sobie czytałem artykuły i komentarze :D z aplikacją główna coś było nie tak i nie mogłem zrobić wcześniej konta. A co do aferki.. Trzeba być przyglupem aby przyznawać się do zdrady i podpisywać się pod tym nazwiskiem, sama zdrada mojej partnerki wydaje się jakaś abstrakcja no ale cóż.. Jedynie mi szkoda tych chłopów co
@Brother_of_Steel: rozczaruję Cię, jak ja #!$%@?łem pierwsze internetowe trolle to sporej części użytkowników wykopu nie było na świecie, i nie chodzi tu nawet o to że pamiętam jakie dźwięki wydawał z siebie modem, ja pamiętam jakie dźwięki wydawało z siebie Commodore wgrywając grę z kasety, zanim jeszcze po raz pierwszy usłyszałem dźwięk modemu.

Co łącznie składa się na to że żyję na tym świecie wystarczająco długo żeby wiedzieć że spora część
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki: tak, tak, policytujmy się na poziomie abstrakcyjnego myślenia w stylu dzbanów spod tagu #przegryw. Chciałbym tylko zauważyć, że jestem od szanownego kolegi zapewnie starszy, mając 37 wiosen na karku, ale to szczegół, który szanowny kolega zdaje się ignorować, jak dużo innych rzeczy w tym swoim subiektywnym myśleniu o rzeczywistości. Klapki na oczach to podstawa u kolegi.
@Brother_of_Steel: Zakładając że mówisz prawdę - i zakładając że ja również ją mówię to jesteś ode mnie starszy. O 3 lata. Tyle że ja Cię nie atakowałem, a Ty w swoim poście wcisnąłeś mnie w tag #przegryw, oskarżyłeś o subiektywne myślenie o rzeczywistości i o posiadanie klapek na oczach, choć to jedno i to samo tak naprawdę.

Jako że w swoim życiu kręciłem się wśród przeróżnych ludzi, mając za sobą
@dziki: Nie bronię nikogo ale pragnę zaznaczyć jak łatwo jest podrobić taki screen zmieniając kod HTML strony z poziomu przeglądarki, jak się to robi to jest od razu z podglądem, żeby było łatwiej, a wy tak łykacie jak stado niekarmionych miesiąc pelikanów, w sumie to się dziwię że jeszcze jesteście na tyle naiwni bo przecież kilka osób wchodziło na tą grupę i nie znalazło tego wpisu.
Jak mi nie wierzycie, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki: Ja święty nie jestem, sporo w życiu widziałem, dużo w życiu robiłem, również takie akcje jak piszesz, co jednak nie spowodowało u mnie takiego paraliżu umysłowego jak u ciebie. Bo wiesz, w każdym społeczeństwie są i będą takie osoby, które się tak będą zachowywać. Nie świadczy to wcale jednak o tym, że społeczeństwo jest zgniłe, bo widzisz, odsetek takiej głupoty jest relatywnie mały, w porównaniu do ogółu. Zaś to, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@holly_satan:

Nie bronię nikogo ale pragnę zaznaczyć jak łatwo jest podrobić taki screen zmieniając kod HTML strony z poziomu przeglądarki


No więc właśnie, ale kluczowy jest fakt, że wszelkiej maści krzykacze spod tagu #przegryw mają klapki na oczach i przyjmują tylko ten punkt widzenia, który pasuje do kreatywnej przez nich rzeczywistości...
@Brother_of_Steel: po pierwsze - znów mnie atakujesz, a ja znów nie zaatakowałem Ciebie. Po drugie, nie kreuję sobie żadnej rzeczywistości, tylko obserwuję rzeczywistość istniejącą i wyciągam wnioski.

I po trzecie, ale najważniejsze - mam wrażenie że nastąpiło tu niezrozumienie intencji. Pod tagiem #p0lka następuje wjazd na określoną sprecyzowaną grupę kobiet. Ten tag nie dotyczy WSZYSTKICH kobiet o narodowości polskiej. Co za tym idzie nie twierdzę że "loszki to coorvy" ani że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki: za to faceci zawsze robili konkurs i się licytowali. Z tego co teraz piszesz można wyciągnąć wniosek, że boli cię to, że kobiety zachowują się tak samo jak faceci i czujesz się zagrożony tym. Bo jak laski "dawały"po cichu, to było ekstra, ale jak dają jawnie i się tym chwalą, to już jest be. Super logika kolego, super logika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki: no i to cię boli, co uważam, że jest głupie. Wybacz kolego, ale mnie to ani grzeje, ani ziębi. Jest równouprawnienie. Sobie chcą, to mogą i mnie nic do tego. Ja się zadaje z innym typem kobiet i mnie to nie razi, bo tego nie doświadczam. A za to, że tak jest, ponoszą winę faceci. Wyciągajcie wnioski z tej lekcji, a nie jojczycie, że życie jest niesprawiedliwe. No straszne...