Wpis z mikrobloga

#zegarki #zegarkiboners #zegarek #watchboners

Mam nadzieję, że nikt z pod tagu nie obrazi się za to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy do 100-150 można kupić ładnie wyglądający zegarek, który nie jest tandetą? To jest jedyny warunek i ewentualnie mógłby wskazywać godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie nosiłem zegarków, a nie chciałbym od razu wydawać 600 zł, żeby potem leżał w szufladzie.
https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-skmei-1389-elektroniczny-4-kolory-7877781219
https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-lige-bransoleta-chronograf-datownik-7486693433?reco_id=4a7329b5-6a50-11e9-834b-ecf4bbcfe688&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Szukam czegoś w tym stylu, czy one w ogóle nadają się do założenia, czy wieje chinami z metra?
  • 21
@Reynald w tym budżecie brałbym w takim przypadku coś od casio elektronicznego lub Xiaomi Mi Band 2 lub 3 ; obie opcje są technicznie pewne i też wstydu nie będzie, z uwagi na klimat retro tanie elektroniczne Casio są ostatnio na topie :)
@Reynald wpisz sobie casio edifice do przegladarki pepper i zobaczysz inne modele. Jak poczekasz to jakis pokawi sie ponownie pewnie. Powiedz jeszcze jakiej masz nadgarstek zmierz sobie obwod, bo edifice potrafa byc wielkie. Dla mnie np za duze są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reynald: w takim budżecie to jedyne co mi przychodzi do głowy to albo Casio Retro, albo seria modeli, których oznaczenia zaczynają się na MTP. Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dobre i tanie zegarki.
@Del: @Marcowy_Kot: @whst: @fi9o: @simpo: Panowie, cały czas przeglądam różne zegarki ale nie potrafię się zdecydować. Co byście bardziej polecili, bransoletę srebrną czy czarną/szarą? Tak samo tarcza, biała czy czarna? Jakie zestawienie jest najbardziej uniwersalne do codziennego użytku?
@Reynald jedź gdzieś do solidnego sklepu, przez internet ciężko coś wybrać; najbardziej uniwersalna bransoleta to srebrna, tarcza bez znaczenia, kiedyś białe uchodziły za eleganckie jednak te czasy już minęły... ;)
@Reynald: bransoleta czarna wydaje mi się, że szybko złapie rysy. Kolor tarczy - ten, który bardziej Ci się podoba, oba są uniwersalne. Ja tam i tak największy fun mam potem z żonglowania różnymi kolorowymi paskami.