Wpis z mikrobloga

Kua, weź nie spoileruj. Znaczy mi to tito, bo czytałem już o 1 z przecieków, ale rozumiem innych, którzy będą mieli o to pretensje xd
@Angmac: przecież jest tag #got to o co chodzi? Niech bóldupiący mają pretensje do siebie, że wchodzą na mirko, na którym mają możliwość czarnolistowania, ale tego nie robią i narażają się na spoilery. Gdybym nie lubiła spoilerów i nie mogła obejrzeć nowego odcinka z rana to trzymałabym się od internetu z daleka, ale niektórzy chyba lubią psuć sobie humor zaraz po wstaniu z łóżka xD
ale tagi są też po to, żeby można było się podzielić opinią, porozmawiać


@mirkobeniz: dzielisz się opinią i dyskutujesz przed, czy po obejrzeniu odcinka? Jak wspominałam, osobiście spoilery lubię, ale jeśli jestem pewna, że chcę to zobaczyć sama, trzymam się z daleka od internetu, aż nie obejrzę odcinka. Dopiero po tym wchodzę na reddita, wykopa i wszystkie inne strony, aby poczytać opinie, teorie i podyskutować.
@Delfin17: kasztana to masz w głowie zamiast mózgu jeśli nie rozpoznajesz tego, że typ wrzucił spoiler o 7 rano mając świadomość że 90% ludzi jeszcze nie oglądało. Kobieta też jest winna gwałtu na sobie bo zbyt wyzywająco się ubrała?