Wpis z mikrobloga

Jak bardzo głupim trzeba być żeby na Facebookowej grupie takiej jak #dziewczynybeztabu pod własnym nazwiskiem pisać o zdradzie męża i innych występkach? Ja bym swoją kobietę po odkryciu jej tam zostawił od razu nie za zdradę, ale właśnie za jej bezdenną głupotę.

Są może grupy typu "złodzieje samochodów bez tabu", "okradanie mieszkań bez tabu" albo "mordercy po godzinach"?

Cukierberg już chyba do reszty sprał ludziom mózgi, jeszcze 15 lat temu nawet telewizja ostrzegała przed podawaniem imienia i nazwiska w Internecie.
  • 40
  • Odpowiedz
@AgresywnyKaloryfer: ,,ale to jest tajna grupa i wszyscy jestesmy (anonimowi)"

Nie zapominaj, ze oni dla dla lansu przed sasiadami podadza kiedy pracuja, wszystkie kody (alarm, bank, PESEL), jeszcze selfie przy sejfie i na koniec oznacza wg. GPS'a swoja chate aby zlodziej mogl bez problemu trafic (°°
  • Odpowiedz
Jezu myślałam że ten temat jest już wyczerpany ale to chyba jeszcze trochę potrwa, tak są to kobiety niebyt inteligentne ale jeśli chodzi o grupe to było wiele normalnych postów
  • Odpowiedz
@AgresywnyKaloryfer: To jest nowe pokolenie kretynów niestety. Mój kolega ma brata, który 3 lata temu chodził do gimbazy. Wszyscy chłopacy mieli na telefonie zdjęcia cycków, cipek i ogólnie nago prawie wszystkich dziewczyn z całego gimnazjum, bo była chyba jakaś moda, czy coś że dziewczynki same wysyłały kolegom zdjęcia.
Najlepsze, że ten chłopak dawał kasę na kino starszemu o 8 lat bratu, jak była chata wolna i rodzice gdzieś wyjechali, żeby zrobić
  • Odpowiedz
@SpeedyG: Zabawę, nawet taką, jeszcze rozumiem. Może jestem zdegenerowany, ale czemu by nie poszaleć? Byle z głową, bez robienia sobie przypału takiego jak chwalenie się braniem narkotyków i rozwiązłością którą potem ktoś może szantażować.
  • Odpowiedz