Wpis z mikrobloga

ale wiecie że na tej grupie wcale nie panowało powszechne poparcie dla zdrady? XD Więcej tam było tematów okołozdrowotnych, dotyczących relacji międzyludzkich, niż seksu, a zrzucając grupę z rowerka nie wywołacie rewolucji obyczajowej nagle, jedynie znów pokazujecie double standards bo Chłopaków bez Tabu się nikt nie czepia. Obok 15 latek wyznających, że miały po 10 partnerów seksualnych można było znaleźć dwudziestoparoletnie dziewice, bez oceniania siebie nawzajem. smh.
#dziewczynybeztabu
  • 64
  • Odpowiedz
@Kresowiec: szacunku wg. mnie w pewnym stopniu wymaga kazdy człowiek ¯\_(ツ)_/¯ odniosłam się do faktu, że dużo ludzi jednak szuka sensacji i wyolbrzymia + ponownie powtarzam, na tej grupie tylko jednostki chwaliły zdradę, a tu często krytykowana jest ogólnie inicjatywa prowadzenia takiej grupy
  • Odpowiedz
@venniesme: @jaksiewtogra: Tak mały wybryk, a kolejnych dowodów przybywa na te "jednostkowe przpadki", szkoda mi was dziewczyny, że dla was w ogóle możliwość zdrady jest dopuszczalna.

śmiem wątpić, że nagle wśród 7 miliardów osób na Ziemi zdrada nigdy się nie pojawi.


Takie wątpliwości rodzą się tam gdzie zaczyna być to tolerowane i nie piętnowane na powszechną skalę, a nawet celebrowane (patrz filmy, seriale, literatura). Życzę miłej nocy drogie
  • Odpowiedz
@Kresowiec: brzydzę się zdradą, ale nie sprawia to, że wierze w możliwość jej zlikwidowania na świecie. To przykre, lecz niemożliwe. A co do „przybywających dowodów” jakoś ich nie widać, widzę natomiast te same dwa screeny w kółko. Trochę nadinterpretujesz, ale tak jak powiedziałam, masz do tego prawo. Dobranoc
  • Odpowiedz
@Kresowiec: Nawzajem, na zakończenie tylko dodam, że możliwość zdrady nie jest dla mnie ,,dopuszczalna" moralnie, chodzi o to, że walczenie z pewnego rodzaju forum, na którym niektórzy przyznawali się do zdrady, nie wyeliminuje zjawiska zdrady, a jedynie pozbawi użytkowników tego forum. Tak naprawdę w tej sytuacji ciężko znaleźć złoty środek. Z jednej strony powinno się potępiać zachowania jednostek, ale też nie chciałabym żeby dokonywał się samosąd, pod wpływem emocji dopuszczający
  • Odpowiedz