Wpis z mikrobloga

ale wiecie że na tej grupie wcale nie panowało powszechne poparcie dla zdrady? XD Więcej tam było tematów okołozdrowotnych, dotyczących relacji międzyludzkich, niż seksu, a zrzucając grupę z rowerka nie wywołacie rewolucji obyczajowej nagle, jedynie znów pokazujecie double standards bo Chłopaków bez Tabu się nikt nie czepia. Obok 15 latek wyznających, że miały po 10 partnerów seksualnych można było znaleźć dwudziestoparoletnie dziewice, bez oceniania siebie nawzajem. smh.
#dziewczynybeztabu
  • 64
  • Odpowiedz
@jaksiewtogra: Ale wykop to nie jest hermetyczne środowisko, nie próbuje udawać zastępstwa za psychologów czy seksuologów, wykop nie ulega takim narracjom, admin tutaj banuje każego kto po prostu narusza regulamin. nawet gdy jakiś facet pisze toksyczne rzeczy to może być skonfrontowany z kobiecą perspektywą, a wy tam juz nie bardzo, bo macie same kobiety. A wasza adminka promuje złe wzorce. Wiem, że to miało służyć po prostu temu by ludzie
  • Odpowiedz
@Kresowiec: równie dobrze mogę stwierdzić, że ,,groteska jest w tym, że wszystkie nowe konta na DBT są z wykopu wygląda to jak typowy atak frustratów XD". Jak inaczej mamy wyrazić swoje zdanie jak ktoś nie miał konta?XD
  • Odpowiedz
@Kresowiec: tylko my nie mamy zamiaru wtrącać Wam się w życia prywatne, i wywlekać internetowe wypowiedzi. Osobiście przyszłam tu tylko poczytać i tyle. Afera mnie nie dotyczy, bo nigdy nie opisywałam żadnych dziwnych rzeczy na grupkach. Po prostu zaintrygowało mnie komu aż tak się nudziło, żeby zaangażować się w akcję takiej kategorii. :P nie pochwalam zdrady ani prowadzenia „bogatego” życia seksualnego z wieloma osobami, ale wyznaje zasadę żyj i daj
  • Odpowiedz
@Thachi: w sumie bardzo często radą było ,,idź do psychologa", a teraz kolejnym targetem jest grupa o takiej samej tematyce ale dla wszystkich. :/ + nie promowała tego w żaden sposób, w sensie nie zachęcała.
  • Odpowiedz
@jaksiewtogra: Ale nikt wam nie każe usuwać grupy jesli rzeczywiście nie macie nic sobie do zarzucenia. Każdy może żyć jak mu się podoba, ale niech też się liczy z tym jakie konsekwencje nosi jego życie i jak inni mogą to ocenić, ukrywanie tego na jakichś tajemnych grupkach wcale niczego nie zmieni, ale te dziewczynki były widocznie naiwne i myślały, że mogą bez przypału pisać jak to mając 15 lat miały
  • Odpowiedz
@venniesme: To po co piszesz i dyskutujesz, jeśli przyszłaś tylko poczytać.

"Choć to przykre, to świata nie zmienimy, a zdrada jest, była, i będzie", łejt a minut nie rozumiesz chyba sytuacji, nie chodzi o samą zdradę, ale o chwalenie się nią na portalu społecznościowym, czyli przechodzimy do porządku dziennego, jeszcze z jaką zuchwałością i beztroską, gratuluję obiektywizmu.
  • Odpowiedz
@Kresowiec: ale tak naprawdę co to zmienia? Czy zdrada nagle jest zjawiskiem gorszym gdy ktoś się do niej przyzna w internecie? Zdrada to zdrada, czy zostanie w ukryciu czy ktoś jawnie się do niej przyzna. Nikt na tej grupce nie pisał rzeczy w stylu „laski słuchajcie zdradziłam chłopaka i czuje się z tym super a co u was??”. Wypowiedzi zwykle były pod postami w stylu „co najgorszego zrobiłyście komuś”, albo
  • Odpowiedz
@venniesme: Tak, bo tam zbyt normalnie potraktowano zdradę. Nie zdziwilbym sie gdyby mowiono tam zdradzajacym kobietom cos w stylu "mialas prawo poczuc się kobietą!" Ale jeśli się myle i zdrada byla tam wyszydzana no to dobrze, chwala wam za to
  • Odpowiedz
@Thachi: nigdy nie widziałam tam ani jednego komentarza tego typu. Nie wiem skąd ten pomysł w ogóle. Nawet na tak popularnym tutaj screenie widać reakcje innych dziewczyn na wyznanie jednej o zdradzie
  • Odpowiedz
@venniesme: ? nie skomentuję tego, widzę, że chcesz za wszelką cenę wmówić, że coś co jest patologią i trzeba tępić, jest "naturalną rzeczą" i naprawdę trudne jest nie wytrzymać ciśnienia chęci kochanka na boku i "kryciu się z tym".
  • Odpowiedz
@venniesme: To dlaczego jest cała ta afera, jeśli nic nie było, ty myślisz, że tu same dzieciaczki siedzą i tak sobie stalkują i przeszukują w poszukiwaniu sensacji? Jeśli coś jest na rzeczy i to grubo to trudno aby to ukryć.
  • Odpowiedz
@Kresowiec: słucham? W którym momencie mojej wypowiedzi wypowiedziałam się o zdradzie w ten sposób? Miałam na myśli to, ze niezależnie od tego, czy dana osoba do zdrady się przyzna czy nie, jest to rzecz okropna, i jawność zdrady nie czyni jej nagle gorszą od zdrady nieujawnionej. Bo zdrada to zdrada, cios w serce drugiej osoby. Ale sabotując grupki nastolatek na fb się zdrady niestety nie wyeliminuje, stad bezcelowość takich działań.
  • Odpowiedz
@Kresowiec: było kilka wypowiedzi odnośnie zdrad które krążą już po wykopie. Więcej nigdy osobiście nie spotkałam. Ale te, które widziałam były tępione przez resztę, tak jak mówiłam wcześniej
  • Odpowiedz
@Kresowiec: dopowiadasz sobie dużo do wypowiedzi innych XD właśnie w tym jest problem, że ze sprawy jest robiony publiczny spektakl i niektórzy grubo przeginają, tworząc jakieś listy 16 latek z wieloma partnerami seksualnymi i wklejając je m.in. na instagrama adminki, co najlepsze z nazwiskami wziętymi z dupy, osób które nigdy czegoś takiego nie napisały, to już jest atak personalny a nie potępienie zjawiska/zachowania
  • Odpowiedz
Choć to przykre, to świata nie zmienimy, a zdrada jest, była, i będzie.

Powiedz, że żartujesz.

Po drugie

tylko my nie mamy zamiaru wtrącać Wam się w życia prywatne, i wywlekać internetowe wypowiedzi. Osobiście przyszłam tu tylko poczytać i tyle.
  • Odpowiedz
@jaksiewtogra: ? Do czego teraz bijesz? Ja komentuję wpisy na grupie fb a nie jakieś instagramy i wyimaginowane listy. Hah jeśli dziewczyna wystawiająca dupę i pokazująca ślady po pasie, wymaga szacunku? Trochę powagi i pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Kresowiec: 1: trzeba być bardzo naiwnym, żeby myśleć, że zdradę da się wyeliminować. Ludzie zawsze będą się zdradzać. Jeśli się mylę, to mnie popraw, ale śmiem wątpić, że nagle wśród 7 miliardów osób na Ziemi zdrada nigdy się nie pojawi. Niestety, ale tak nie będzie. A już na pewno nie pomoże sabotaż grup na fb. 2: Niczego nie udaje. Napisałam w komentarzach przecież, ze byłam na tej grupce. Niczego nie
  • Odpowiedz