Wpis z mikrobloga

ale wiecie że na tej grupie wcale nie panowało powszechne poparcie dla zdrady? XD Więcej tam było tematów okołozdrowotnych, dotyczących relacji międzyludzkich, niż seksu, a zrzucając grupę z rowerka nie wywołacie rewolucji obyczajowej nagle, jedynie znów pokazujecie double standards bo Chłopaków bez Tabu się nikt nie czepia. Obok 15 latek wyznających, że miały po 10 partnerów seksualnych można było znaleźć dwudziestoparoletnie dziewice, bez oceniania siebie nawzajem. smh.
#dziewczynybeztabu
  • 64
  • Odpowiedz
Widać grupa trzymała się na tym filarze, gdyby ważnym czynnikiem na niej były "relacje międzyludzkie" czy "tematów około zdrowotnych" to by się utrzymała
  • Odpowiedz
@Mamkielbase: No nie wiem, ja bym się wstydziła na miejscu kogoś kto by np. pisał o wysypce w jakimś miejscu że jakiś zjeb to powysyła z jakiegoś powodu dalej XD rozumiem trochę, że założenie, że na grupie z wieloma tysiącami osób zachowa się dyskretność jest błędne, ale pochwalanie postawy wynoszenia tego do znajomych tych osób żeby dopiec ,,p0lkom"?XD Niektórzy przeginają, 16 lat to jeszcze dziecko trochę, zrobiło głupotę pisząc niektóre rzeczy
  • Odpowiedz
@Thachi: no ale tak to wyglada. Na grupce było kilkadziesiąt tysięcy dziewczyn, z których może kilka napisało jakiś kontrowersyjny komentarz odnośnie zdrad - który, podkreślam - od razu był potępiany przez resztę. I teraz ogół nazywany jest puszczalskimi i tępymi. To tak jakby nazywać każdego użytkownika wykopu stulejarzem ze względu na kilka żałosnych wypowiedzi jednego.
  • Odpowiedz
Osobiście nie widziałem i niewiedziałem o wysyłaniu informacji o wysypce do znajomych. Masz rację też tego nie pochwalam. Natomiast przesylanie screenów chwalacych się zdradami kobiet ich facetom uważam za słuszne. Kobieta taka została by nazwana przezemnie w niezbyt ładny sposób. Mało tego będąc w związku jeśli moja połówka zdradzala by mnie chciałbym się dowiedzieć o tym nawet w taki sposób w jaki zrobił to mireczek.
  • Odpowiedz
@Thachi: akurat w kontekście mówienia o wartościach grupy generalizacja ewidentnie musi zostać użyta, więc to nie jest pseudoargument, tylko nazwanie zjawiska XD i trzeba sobie zdawać sprawę z jej ograniczeń
  • Odpowiedz
@Thachi: było bardzo szerokie spektrum tematów, tutaj zadziałał bardzo selektywny dobór wstawianych rzeczy. Z wykopu też można wynaleźć tego typu wpisy, złożyć w kompilację i przedstawić jako ,,typowy content na wykopie".
  • Odpowiedz
@Thachi: Nie umiem cytować na wykopie (XDDDD) ale zgodzę się z tym: ,,Zresztą ja też nie pochwalam wyzywania ludzi na prywatnych wiadomościach czy na insta, ale pisanie mężowi, że żona go zdradza już jest w porządku"
  • Odpowiedz