Wpis z mikrobloga

ale wiecie że na tej grupie wcale nie panowało powszechne poparcie dla zdrady? XD Więcej tam było tematów okołozdrowotnych, dotyczących relacji międzyludzkich, niż seksu, a zrzucając grupę z rowerka nie wywołacie rewolucji obyczajowej nagle, jedynie znów pokazujecie double standards bo Chłopaków bez Tabu się nikt nie czepia. Obok 15 latek wyznających, że miały po 10 partnerów seksualnych można było znaleźć dwudziestoparoletnie dziewice, bez oceniania siebie nawzajem. smh.
#dziewczynybeztabu
  • 64
Widać grupa trzymała się na tym filarze, gdyby ważnym czynnikiem na niej były "relacje międzyludzkie" czy "tematów około zdrowotnych" to by się utrzymała
@Mamkielbase: No nie wiem, ja bym się wstydziła na miejscu kogoś kto by np. pisał o wysypce w jakimś miejscu że jakiś zjeb to powysyła z jakiegoś powodu dalej XD rozumiem trochę, że założenie, że na grupie z wieloma tysiącami osób zachowa się dyskretność jest błędne, ale pochwalanie postawy wynoszenia tego do znajomych tych osób żeby dopiec ,,p0lkom"?XD Niektórzy przeginają, 16 lat to jeszcze dziecko trochę, zrobiło głupotę pisząc niektóre rzeczy
@Thachi: no ale tak to wyglada. Na grupce było kilkadziesiąt tysięcy dziewczyn, z których może kilka napisało jakiś kontrowersyjny komentarz odnośnie zdrad - który, podkreślam - od razu był potępiany przez resztę. I teraz ogół nazywany jest puszczalskimi i tępymi. To tak jakby nazywać każdego użytkownika wykopu stulejarzem ze względu na kilka żałosnych wypowiedzi jednego.
Osobiście nie widziałem i niewiedziałem o wysyłaniu informacji o wysypce do znajomych. Masz rację też tego nie pochwalam. Natomiast przesylanie screenów chwalacych się zdradami kobiet ich facetom uważam za słuszne. Kobieta taka została by nazwana przezemnie w niezbyt ładny sposób. Mało tego będąc w związku jeśli moja połówka zdradzala by mnie chciałbym się dowiedzieć o tym nawet w taki sposób w jaki zrobił to mireczek.
@Thachi: akurat w kontekście mówienia o wartościach grupy generalizacja ewidentnie musi zostać użyta, więc to nie jest pseudoargument, tylko nazwanie zjawiska XD i trzeba sobie zdawać sprawę z jej ograniczeń
@Thachi: było bardzo szerokie spektrum tematów, tutaj zadziałał bardzo selektywny dobór wstawianych rzeczy. Z wykopu też można wynaleźć tego typu wpisy, złożyć w kompilację i przedstawić jako ,,typowy content na wykopie".
@Thachi: Nie umiem cytować na wykopie (XDDDD) ale zgodzę się z tym: ,,Zresztą ja też nie pochwalam wyzywania ludzi na prywatnych wiadomościach czy na insta, ale pisanie mężowi, że żona go zdradza już jest w porządku"
@jaksiewtogra: Ale wykop to nie jest hermetyczne środowisko, nie próbuje udawać zastępstwa za psychologów czy seksuologów, wykop nie ulega takim narracjom, admin tutaj banuje każego kto po prostu narusza regulamin. nawet gdy jakiś facet pisze toksyczne rzeczy to może być skonfrontowany z kobiecą perspektywą, a wy tam juz nie bardzo, bo macie same kobiety. A wasza adminka promuje złe wzorce. Wiem, że to miało służyć po prostu temu by ludzie byli
@Kresowiec: równie dobrze mogę stwierdzić, że ,,groteska jest w tym, że wszystkie nowe konta na DBT są z wykopu wygląda to jak typowy atak frustratów XD". Jak inaczej mamy wyrazić swoje zdanie jak ktoś nie miał konta?XD
@Kresowiec: tylko my nie mamy zamiaru wtrącać Wam się w życia prywatne, i wywlekać internetowe wypowiedzi. Osobiście przyszłam tu tylko poczytać i tyle. Afera mnie nie dotyczy, bo nigdy nie opisywałam żadnych dziwnych rzeczy na grupkach. Po prostu zaintrygowało mnie komu aż tak się nudziło, żeby zaangażować się w akcję takiej kategorii. :P nie pochwalam zdrady ani prowadzenia „bogatego” życia seksualnego z wieloma osobami, ale wyznaje zasadę żyj i daj żyć
@Thachi: w sumie bardzo często radą było ,,idź do psychologa", a teraz kolejnym targetem jest grupa o takiej samej tematyce ale dla wszystkich. :/ + nie promowała tego w żaden sposób, w sensie nie zachęcała.
@jaksiewtogra: Ale nikt wam nie każe usuwać grupy jesli rzeczywiście nie macie nic sobie do zarzucenia. Każdy może żyć jak mu się podoba, ale niech też się liczy z tym jakie konsekwencje nosi jego życie i jak inni mogą to ocenić, ukrywanie tego na jakichś tajemnych grupkach wcale niczego nie zmieni, ale te dziewczynki były widocznie naiwne i myślały, że mogą bez przypału pisać jak to mając 15 lat miały 10
@venniesme: To po co piszesz i dyskutujesz, jeśli przyszłaś tylko poczytać.

"Choć to przykre, to świata nie zmienimy, a zdrada jest, była, i będzie", łejt a minut nie rozumiesz chyba sytuacji, nie chodzi o samą zdradę, ale o chwalenie się nią na portalu społecznościowym, czyli przechodzimy do porządku dziennego, jeszcze z jaką zuchwałością i beztroską, gratuluję obiektywizmu.
@Kresowiec: ale tak naprawdę co to zmienia? Czy zdrada nagle jest zjawiskiem gorszym gdy ktoś się do niej przyzna w internecie? Zdrada to zdrada, czy zostanie w ukryciu czy ktoś jawnie się do niej przyzna. Nikt na tej grupce nie pisał rzeczy w stylu „laski słuchajcie zdradziłam chłopaka i czuje się z tym super a co u was??”. Wypowiedzi zwykle były pod postami w stylu „co najgorszego zrobiłyście komuś”, albo „czego
@venniesme: Tak, bo tam zbyt normalnie potraktowano zdradę. Nie zdziwilbym sie gdyby mowiono tam zdradzajacym kobietom cos w stylu "mialas prawo poczuc się kobietą!" Ale jeśli się myle i zdrada byla tam wyszydzana no to dobrze, chwala wam za to