Wpis z mikrobloga

Jegomość szedł z zapartę, że z nauką nie wygram. Osoba, która urodziła się w ciele mężczyzny, psychicznie jest kobietą. Zmiana płci WYLECZY ją z tego problemu i ma ona prawo czuć się pełnoprawną kobietą. Być traktowana równo z innymi kobietami, na tych samych zasadach.

Zadałem pytane. Czy skoro ta kobieta jest taką samą kobietą, jak inne, to czy mógłby stworzyć z nią związek, czy byłyby jakieś przeciwskazania. Pomijam preferencje dotyczące charakteru, etc.

Ja: To taka sama kobieta, jak inne?
Neuropa: Tak
Ja: To skoro taka sama, to mógłbyś z nią się związać jak męzczyzna z kobietą?
Neuropa: Ty idioto

XD

#4konserwy #lewackalogika #bekazlewactwa #bekazlgbt
W.....3 - Jegomość szedł z zapartę, że z nauką nie wygram. Osoba, która urodziła się ...

źródło: comment_TzhMScyoJkQLNsbU22kNUfE04pbxNwQ3.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Nie, wpuszczę ich do szkoły, dam pod opiekę dzieci, zatrudnię w sektorze, gdzie jest praca z klientem, poprę kandydaturę na prezydenta i nazwę symbolem walki o równe prawa.

Czy psychicznie chorzy nie są izolowani w szpitalach? Dlaczego dyskryminujesz kogoś tylko dlatego, że widzi kolorowe stwory, których nie ma? A może dla niego są, ty nietolerancyjny prawaku? Nie akceptujesz odmienności ?
  • Odpowiedz
@Wilczek03: nie, nie akceptuje odmiennosci, ale nie bede jej piętnowal bo nie jestem pepkiem swiata, jestes zamkniety na ligiczne myslenie, a sadzac po tonie wypowiedzi pracujesz jako niskowykwalifikowany pracownik produkcji badz kierowca tira i frustracje która powoduje twoje smutne życie wylewasz na portal ze smiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@Wilczek03:
Nie ma czegoś takiego jak psychicznie bycie druga płcią w innym kontekście niż choroba psychiczna. Koniec tematu. Na #!$%@? z nimi o tym dyskutować skoro nie maja żadnych dowodów naukowych na swoje #!$%@??
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Nie pozdrawiaj tylko mi podaj jedno badanie w którym za pomocą metody naukowej ktoś stwierdza istnienie takiego stanu. Nie za pomocą deklaracji chorego, tylko metody naukowej, jeśli wiesz co to jest.
  • Odpowiedz
Czy psychicznie chorzy nie są izolowani w szpitalach? Dlaczego dyskryminujesz kogoś tylko dlatego, że widzi kolorowe stwory, których nie ma? A może dla niego są, ty nietolerancyjny prawaku? Nie akceptujesz odmienności ?


@Wilczek03: bardzo dobry przykład.

Osoby zmieniające płeć nie są zamykane w psychiatrykach.
Zamiast tego przechodzą procedury medycznych konsultacji psychologicznych, zdaje się że wieloetapowe, mające potwierdzić, że w ich przypadku procedura zmiany płci
  • Odpowiedz
@Wilczek03: @Flypho: dysforia płciowa jest zaburzeniem. Terapia hormonalna i operacja zmiany płci to metody leczenia. I są to skuteczne metody leczenia:

Hormone-based interventions and surgery were followed by improvements in body satisfaction. The level of psychological symptoms and the degree of body satisfaction at baseline were significantly associated with body satisfaction
  • Odpowiedz
@shiromaru:
Wciąż nie ma tam odpowiedzi na najważniejsze pytanie. Czy osoby, które się zgłaszają faktycznie są transseksualne? Czy te wszystkie pomoce, leczenie i konsultacje psychologiczne odbywają się z osobami w jakiś sposób wymagającymi pomocy czy po prostu z facetami, co zechcieliby sobie zmienić płeć. Dopóki osoby podające się za transseksualne nie będą mogły być przy pomocy metody naukowej zweryfikowane, dopóty cała masa tych badań nie ma najmniejszego sensu, bo równie
  • Odpowiedz
@Flypho: myślę, że psychiatrzy i psychologowie uczestniczący w serii badań objętych meta-analizą potrafią odróżnić zaburzenie od "zachcianki" (w tym kontekście to słowo brzmi dość absurdalnie). Wcześniej pisałem o dość surowych kryteriach dopuszczenia do tego zabiegu - jest to trochę bardziej skomplikowana procedura niż w przypadku wycięcia migdałków.

Możesz podważać kompetencje specjalistów, którzy biorą udział zarówno jako autorzy badań, jak i lekarze mający styczność z badanymi, ale jeśli robisz to kierując
  • Odpowiedz
@shiromaru:
Taka klasyfikacja jest nienaukowa. Nie podważam ich kompetencji. Po prostu mówię ze to niezgodne z metoda naukowa, wiec nie może to być teoria.
  • Odpowiedz