Wpis z mikrobloga

@myrmyrek: Nie podobają mi się takie durne memy, sam bardzo lubię i szanuję Słowian Wschodnich i inne narody byłego Imperium Rosyjskiego, ale obrażanie Ukraińców to nie rasizm, wszak Ukraińcy nie są ani czarni ani żółci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale świetnie, że pokazałeś hipokryzję tych wszystkich antyrasistów. Pewnie Polaków też wyzywa na wszelkie możliwe sposoby, a potem się szczyci, jak to walczy z rasistami na portalu ze
@PanFizyk widzisz, otóż wyzywam wszystkich głupich ludzi niezależnie od koloru skóry, wyznania, religii i poglądów politycznych. Nie lubię tak samo skrajnych prawakow jak i lewaków xD
@xeerxees
@Darson666
@PanFizyk
@iminwykop

Art. 257. Rasizm

Art. 257 Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Wiem, że to też za duzo wysiłku dla lewaka że znamiona są te same xd
@myrmyrek nigdzie nie jestem rasistą, wrzucenie mema o ukraincach, czyli o tej samej rasie co ja nie czyni mnie rasistą, jak mocno być swoich prawackich teorii nie forsował.

Definicja rasizmu według oxforddictionary;
1Prejudice, discrimination, or antagonism directed against someone of a different race based on the belief that one's own race is superior.
Czy jest tu gdzieś wspomnienie o niechęci bądź uprzedzeniach do innych narodów?
@myrmyrek a jeśli chodzi o Ukraińców stricte to znam paru, zawsze ocieplam ich wizerunek wśród znajomych i jeden mem wrzucony na wypok nie czyni mnie ani rasistą ani antyukraińcem xD
@myrmyrek poza tym uważam że śmieszne obrazki/memy wysmiewajace jakieś stereotypy odnośnie grup etnicznych/narodowych To nie to samo co nazywanie kogoś gównem bądź nieczlowiekiem.
@myrmyrek bo mierzi mnie że wykopki tak mocno twierdzą że rasizm na tym portalu nie istnieje, kiedy jest inaczej, i jeżeli poszukasz dobrze to pewnie znajdziesz też memy o czarnych które wrzucalem przez 11lat bycia tutaj, spoko. Ale nie zaklinajmy rzeczywistości
@PanFizyk nomenklaturą?
@Klakkkier jest to oczywiste uogólnienie z mojej strony, ale chyba nikt czytając to nie stwierdzi, że mówię o wszystkich bez wyjątku, no proszę Cię. Chodzi o część wykopków i wydawało mi się to oczywiste, że nie muszę pisać dosłownie.