Wpis z mikrobloga

wszyscy (prawie) podniecają sie tym sellarem, a ja teraz podliczyłem BATa, Za instalacje na Windowsie dostałem po 40BAT na dwa komputery (tego zrzutu w tej chwili nie ma) , za instalacje na androida ciągle jest i dają 25BAT, po jakims czasie dostałem kolejne 25.na dwie komory i tablet wychodzi na to ze dostałem 230BATx0.4- ok90$ i to nadal działa, a nikt nie szaleje.
Fakt darowane BATy sa tylko do tipowania, ale to nie problem zarejestrować w Brave jakaś swoja stronę, blog, kanał you tube i tipowac samego siebie
#kryptowaluty #basicattentiontoken #bat
  • 21
@cyborgkombat: no na stellarze tez. Precyzyjniej rejestrować i tipować możesz bez KYC- to jest potrzebne do wypłaty. Różnica niby niewielka, ale można BATy po prostuvzostawic na koncie bez KYC i liczyc ze kiedys cos sie zmieni, one nie zgina. a ida do góry 100%/msc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Obruni: Tak. Wiem tylko, że pracują nad wypłatą BAT zarobionych z reklam, ale te za założenie konta to raczej zostaną jak jest do tipowania.
A te tokeny odebrane za darmo to nie wygasają? U mnie jest napisane, że wygasają 8/1/2019. Zobacz tam u siebie
@cyborgkombat: ja zatipowalem nimi samego siebie na youtube- cebula mocno :( na portfelu kanału you tube mam z kolei ze zostaną zaksięgowane 08.05. Myślę ze to obrona przed tym żeby nie dało sie-zainstalowac brave- tipnac- uninstal-instal-tipnac. w godzinę można by tak zrobić z 10razy. Myślę ze jast tak ze dostajesz BAT, masz msc na użycie, jednocześnie, być może jak skasujesz brave z komory, to tip znika.
na swoja obrone w temacie
@cyborgkombat: aaa reklamy hehe odpaliłem to, system zapytał ile reklam dziennie chce- miedzy 1 a 10 chyba, dałem 2 i po dwóch dniach mam 0.2BAT/ 0.04$ na koncie ,hehe w tej chwili była reklama i juz 0.09$, tzn liczą chyba ok 2centy za obejrzenie reklamy.
Ads
OFF
Earn tokens by viewing ads in Brave. Ads presented are based on your interests, as inferred from your browsing behavior. No personal data or browsing history ever leaves your browser.

Current earnings this month (Estimated)
0.25BAT0.09 USD
Payment date
Monthly, 5th
Ad notifications received
5
ludzie piniondze rozdajom
@LosMuertos: nie wiem ja w UK, ale na razie to działa tylko na windowsach i moze apple, nie wiem. W kompie wejdz w portfel, masz rewards setting, klikasz i masz pierwsza opcje -ads, tam odblokowujesz. Hej mam 0.11$ !!!
@ktokiedy82: oj nie, od razu.Wyjasniam od poczatku: Po instalacji brave na androida i aktywowalem portfel- to ten Trójkąt po prawej od adresów URL i od razu miałem tam 25BAT. Zrobiłem tak na wszystkich urządzeniach z androidem. Czyli na baty nie czekałem. Potem zarejestrowałem moj kanal You tube w BRAVE tipowalem po 20bat swój kanał you tube, po kilku dniach pojawilo sie ze baty sa na pending (oczekujace) i wplyna na portfel