Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Osculum_Infame: upadłoby, bo od samego początku toczył je rak. Rządzone na zmianę przez #!$%@?ów i uzurpatorów. Z gospodarką aukriarną (dobrze napisałem), otoczone przez wrogich barbarzyńców, nieinnowacyjne, bo oparte na niewolnictwie, a przy tym zasoby niewolników nie były z gumy. Wyżej padł przykład Chin - zdławiła je biurokracja. Islam zdławiło skupienie się na religii i podboje barbarzyńców. Bizancjum skostniałość. Nie ma wiecznych imperiów. Imperium rosyjskie zabili kapitaliści niemieccy jednym wagonem z Leninem
@Osculum_Infame: Ja tylko napisze tak, że ja po Imperium widzę kompletnie zdemoralizowanych ludzi. Nie z tego powodu że Imperium było takie od początku ale dlatego że upadało setki lat i ludzie popadli w taki samozachwyt że zagubili swoje drogi, przestali się rozwijać i setki lat konsumowali to czego się dorobil a potem to puścili z dymem i zaczęła się kradzież bandyctwo degeneracja i dzicz. Wszędzie. Ludzie nie umieli już nic samemu
@Osculum_Infame: Rzym był chozy w stu procentach. I pisanie o galilejskim spisku to foliarstwo. Kościół to zwykła sekta, a spiski to chociażby ugrupowanie broniące pedofilów oraz związki z masonami z Propaganda duo (związane ze skokiem na bank watykański mordy, w tym papieża Jana Pawła, zamach w Bolonii), we wszystkim ważną funkcję pełniła tzw. polska mafia, z Karolem Wojtyłą na czele.