Wpis z mikrobloga

Naprawdę w #!$%@? polecam ten wykład Mentzena. M.in o tym dlaczgo Gwiazdowski dokonał samozaorania, sporo o tajnikach kampanii i o tym kto tu jest szurem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam nawet tym, którzy nie są fanami Janusza a zwyczajnie nieco interesuję się polityką.

https://www.wykop.pl/link/4924719/mentzen-i-kto-tu-jest-szurem/

A tu piękny fragment podsumowujący wszystkich internetowych malkonetntów (17:30) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #korwin #ruchnarodowy #4konserwy #gwiazdowski #polityka
L.....e - Naprawdę w #!$%@? polecam ten wykład Mentzena. M.in o tym dlaczgo Gwiazdows...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LibertyPrime: Ja rozumem że to chodzi o roszczenia, ale pomyśl sobie że każda dowolna stacja może wziąć ten fragment i pokazywać jako program konfederacji. Myślisz że ktoś kto coś takiego usłyszy np. w tv wejdzie do internetu i będzie szukał co on tam dalej w tym filmiku mówi?
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Obejrzałem i wydaje mi się że w planach na kampanie nic się nie zmieniło. Mnie wolnościowca mówienie o homo ludziach, aborcji itd. tylko odpycha od Korwina i jego ludzi. A co do mojego wcześniejszego komentarza to chodzi mi o hasło. Przeciętni ludzie nieinteresujący się polityką już mają Konfederacje za oszołomów a hasło nie dla Żydów zamiast np. nie dla roszczeń żydowskich tylko to pogłębi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Memtzen odkrył makiawelizm, a kuce się tym podniecają. Myślący ludzie nie zagłosują na ugrupowanie, które będzie szerzyło idiotyczne i nienawistne hasła tylko po to, żeby zdobyć kilku posłów.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime Gdyby Konfederacja składała się z takich ludzi jak Mentzen a nie zbieraniny antyszczepów i oszołomów to nawet bym zagłosował. Uwielbiam go słuchać bo jako jeden z nielicznych mega rigczowo się wypowiada.
  • Odpowiedz