Wpis z mikrobloga

@Moitessier obraźliwe komentarze będą usuwane

Ty tez kiedys miales w zyciu matke ktora nalezalo szanowac

czy ty właśnie sugerujesz że powinno się tolerować absolutnie każde zachowanie, dlatego że ktoś jest madkom?
@albertbranka

Można się powstrzymać od całowania się w miejscach publicznych

niby dlaczego ktokolwiek miałby się przed tym powstrzymywać?
@Moitessier nie podjąłeś próby odpowiedzi na żadne moje pytanie, jedyne co robisz to obrażasz, ponieważ nie masz żadnych argumentów do obrony swojego zdania.
Won do Kongo, może tam takie zezwierzęcenie jest akceptowane.
@VCO1: Twoje pytania nie sa warte odopwiedzi. Nie odkrywasz Ameryki ani nie prowadzisz nowatorskiej dyskucji prawno filozoficznej. Napisalem Ci juz dokladnie co robisz.
Istnieje mozliwosc, ze zamiast udawania idioty faktycznie nim jestes wiec Ci wytlumacze:
Nie nie sugeruje, ze kazde zachowanie jest akceptowalne z tytulu bycia matka. Sugeruje ze karmienie piersia jest, a Ty #!$%@? sie do byle czego.
"Co robie?" Juz Ci to wylozylem trzy razy. Okazujesz razacy brak szacunku
@Moitessier:

wykazujesz razacy brak szacunku dla kobiet karmiacych piersia

Zapomniałeś dodać, że PUBLICZNIE, co jest najważniejsze w tym wątku. I to mi zarzucasz bycie idiotą? xD

I oczywiście, że #!$%@? nie szanuję kogoś, kto nie szanuje mojej woli nieoglądania sflaczałych wymion w miejscu gdzie jem. Po to wymyślono ściągacze i butelki.

Znowu zapomniałeś odnieść się do przepisu, który zabrania obnażania w miejscu publicznym (Art. 140 KW).
I ponownie: to z moim
@Moitessier:

Myslisz, ze matki karmiace piersia przestaja nimi byc w miejscach publicznych?

Co to za #!$%@? logika? xD Czy jako facet uprawiający seks przestaję nim być w miejscu publicznym? Czy jako osoba defekująca też przestaję nią być w momencie gdy naokoło są ludzie? xD

Jesli nie chcesz na nie patrzec, odwroc wzrok.

Mam robić przemeblowanie w knajpie bo jaśnie madka nie potrafi się zachować? xD

niezwykle seksistowskie opisy kobiecych czesci ciala
@VCO1: wyszedl Ci straw man argument w pierwszym zdaniu, popelniles blad logiczny. Oczywiscie, ze zgadzam sie z Toba ale nie to bylo moim argumentem. Przeczytaj jeszcze raz.

Nie musisz robic przemeblowania, wystarczy zebys sie nie gapil i Twoj delikatny swiatopoglad nie ucierpi.

Szukasz problemow na sile tam gdzie ich nie ma.

Czym sie roznisz od muzulmanow oburzajacych sie na widok lydki badz wlosow kobiet? Piersi sluza przedewszystkim do karmienia dzieci a