Wpis z mikrobloga

@Matemit a tego to nie wiem, ale często widywalem ja na kazimierzu. Wsiadala, krzyczała że mieszka w pustostanie przy chyba wielickiej i dzieci nie maja co jeść, zbierala hajs i wysiadala
  • Odpowiedz
@lubie_kaszke: Sprytnie. Po uzbieraniu konkretnej kwoty wysiada i nie #!$%@? w całym tramwaju. Od pasażerów zależy czy ważniejsze są dla nich pieniądze czy komfort w trakcie jazdy
  • Odpowiedz
@lubie_kaszke Bezdomni Kraków ? haha zobacz co robią bezdomni w Białymstoku XD streamy, zakładają działalność gospodarczą, za zdjęcia każą sobie płacić a nawet zatrudniają innych bezdomnych XD można pomyśleć że to pełna absurdu fikcja, ale to szkolna 17
  • Odpowiedz
@lubie_kaszke: Mnie kiedyś zdenerwowali cyganie na matecznym, stoisz na światłach, podchodzi daje ci obrazek z jakimś świętym i odchodzi, za chwile przychodzi po pieniądze za ten obrazek, bo na nim z tyłu pisze że kosztował 5zł i proszę pomóc niememu czy tam głuchemu XD Nie wiem czy to kościół tak debilnie pomaga tym darmozjadom, ale nie wiem jaki % w ogóle płaci im za ten obrazek, bo nawet nie chcieli
  • Odpowiedz
@lubie_kaszke: Za każdym razem gdy przejeżdżam przez Wrocław pociągiem i mam postój dłuższy niż 15 min to zbierają na 'bilety'. Co z tego że co drugi raz ta sama grupa i zawsze do miasta przez które przejeżdża pociąg którym jadę xD
  • Odpowiedz
@kammel19: Miałem raz taką samą sytuację w trajce przy Mogilskim. Wsiadł jakiś cygan i bez słowa rozdawał ludziom te kartki z jakimś medalikiem czy czymś takim. Najlepsze, że było jeszcze na tej kartce napisane "nie jestem żebrakiem(...)". Nie, wcale XD
Jak nie ogarnąłem, że typ chce z powrotem tą karteczkę to darł na mnie jape że mam mu to oddać xD
  • Odpowiedz