Wpis z mikrobloga

Do tego bawią mnie ludzie chodzący w ubraniach z logiem NASA. Rozumiem, że ktoś kupuje sobie koszulkę z ulubionym zespołem, bo go słucha, był na koncercie, czy coś. Albo ma koszulkę z jakiejś gry o tron, albo był na premierze wiedźmina 3 i dostał w pakiecie z grą (jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale nie ogarniam jak typy kupują koszulki z logiem organizacji z jakiegoś kraju za oceanem, który wywala grube milyjony na badania kosmosu, strzelanie rakietami i robienie, innych być może ciekawych, ale nie dotyczących nas rzeczy. A jak do tego dochodzi flaga usa, to już w ogóle kisnę xDD #bekazpodludzi #nasa #modadamska

Szamanmati - Do tego bawią mnie ludzie chodzący w ubraniach z logiem NASA. Rozumiem, ...

źródło: comment_pHOAfVM1wzrUWBGHEqkxZMAscXiCgVhn.jpg

Pobierz
  • 16
  • 2
@kluen @GaiusBaltar @cotosietutajstanelo
To równie dobrze możecie zacząć nosić koszulki z logiem IPN, bo to też ważna organizacja i dzięki niej nie musimy uczyć się rosyjskiego ( ͡º ͜ʖ͡º) albo koszulki Gazpromu też będą spoko, bo przecież prawie każdy korzysta z gazu w domu xDDD a czemu nikt nie chodzi w koszulkach Sony i Philipsa, jeśli dzięki nim mamy CD i DVD? To po prostu moda za
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szamanmati: no i jeśli będę miał ochotę to będę nosił koszulkę Gazpromu nawet xD jaki typ. Oczywiście, że to moda, NASA stała się częścią popkultury. Co w tym złego? :D

Nie chce mi sie wstawiać mema z freethinkerem, wyobraź go sobie o tutaj ( )