Wpis z mikrobloga

Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może tym razem my wrzucimy elementy ubioru, przez które #rozowepaski znacznie tracą na swojej atrakcyjności?
Ode mnie zmora jesieni/zimy - buty emu. Prawdopodobnie są ciepłe i wygodne, jednak widząc coś takiego na ulicy wzbiera mnie na wymioty
Pobierz przemorg - Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może ...
źródło: comment_KbylfJk4otlWkwofTmmodJJ8LZPUMNOC.jpg
  • 226
@przemorg: Spodnie z wysokim stanem, baleriny, skórzane spódnice, szpilki, koronkowe wstawki, legginsy, zwisające kolczyki... długo by wymieniać. Tak na dobrą sprawę, to jestem całkiem #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯. Lubię trampki, masywne buty (glany, oficerki, trapery, itp.), dżinsy, proste koszulki i bluzki, swetry. Skromny ubiór, który jednak zachowuje kształt kobiety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@rzukOkrutnik: choker był kiedyś znakiem rozpoznawczym prostytutek, potem trafił "pod strzechy", gdzie coraz chętniej nosiły go kobiety o lżejszym podejściu do seksu. I o ile dziś coś takiego na szyi ładnej brunetki wygląda całkiem fajnie i już nie wywołuje tak jednoznacznych skojarzeń jak dawniej, to jednak zakładanie tego dzieciom (a widzę czasem 10-letnie dziewczynki z chokerami) jest jednak nie na miejscu i kojarzy mi się z patologią.