Wpis z mikrobloga

@Pafeuuu: Kiedyś się dobrze grało jak jeszcze nikt nie ogarniał tej gry i szpiegiem można było każdego porobić. A teraz #!$%@? pyro #!$%@? przez cały mecz po swoich
@kriszu Wczesne lata gry to był kozak to prawda. Ale dzisiaj da się trafić na ogarniętych ludzi co pograją zespołowo. Uj strzela jedynie, gdy jakieś smrody kręcą się jak głupie po spawnie i nic nie robią, ale to raczej rzadkość
A teraz #!$%@? pyro #!$%@? przez cały mecz po swoich


@kriszu: Chyba grałeś na jakiś #!$%@? serwerach. Najlepsze były rundy, gdzie się grało snajperem przeciwko drugiemu snajperow, a każdy ma nabite ponad 10 000 zabójstw na broni i jeden naciska myszkę 0,1 sekundy szybciej niż drugi.
@Pafeuuu:
Pamiętam, że rankedy to było #!$%@? gówno, gdzie było pełno cheaterów i nikt tam nie grał. To było ok. 2 lata temu.

Ale
@DrKittens: Ostatnio pokochałem Pyro i Snajpera, i to prawda, że pojedynki snajperskie są najlepsze. Kumpel mi podobnie mówił, ehh szkoda, bo pewnie miało to jakiś potencjał. No cóż, zostają casuale.

To wracaj chłopie, ja prawie już 20h mam wciągu 2tyg, a czekam teraz na jakieś dłuższe wolne i dłuższe posiedzenia przy tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)