Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki potrzebuje pomocy.. poraz kolejny bethesda doprowadza mnie do bólu głowy..
Podążając za fabułą natrafiłem na questach thalmor embrassy.
Quest polega na tym, że musimy zdobyć pewne dokumenty a następnie wydostać się z zamku pilnowanego przez strażników. Nie powinno być w tym nic trudnego gdyby nie fakt, że niestety ale przez błąd gry nie otrzymałem swojego wyposażenia na początku questa.. żeby było śmiesznej nie mam żadnego zabezpieczenia, wszystkie się napisały a pierwszy save to cofka do początku gry.. jakiś pomysł jak mogę rozwiązać tą sytuację?
Gram na konsoli
#nintendo #nintendoswitch #skyrim #gry
  • 15
niestety ale przez błąd gry nie otrzymałem swojego wyposażenia na początku questa..


@Suplement_Diety: ehh, nie kupować gier bethesdy. Tam większość błędów muszą moderzy łatać. Taki Fallout 4 ma jeszcze bugi pochodzące dosłownie od premiery morrowinda.
@finam: dobrze, że pokarało po 5h spędzonych w grze.. teraz to już nawet wszystkie autosave zaczynają się od tego, że stoi wokół mnie 10 strażników.. także chyba jedyna sensowna opcja to gra od nowa albo odinstalowanie skyrima.
@MakuZo: ekwipunek powinien znajdować się w skrzyni obok kuchni- niestety nic tam nie znalazłem. Żeby otrzymać klucz do wyjścia z lochów (sam koniec misji gdzie wchodzi się do trolla) muszę zabić strażnika i tu pojawia się problem..
@MakuZo: więc najwidoczniej albo nie dałem jej ekwipunku albo po prostu dałem ale się nie pojawił. W takim wypadku jedyne co jestem w stanie zrobić to gra od początku? Nie ma opcji żeby jakoś magicznie to przeskoczyć? Anulować questa? Wydostać się z twierdzy?