Wpis z mikrobloga

Rodzice i znajomi mówili mi abym na czarno ścian nie malował, bo wyjdzie #!$%@? i za ciemno, a pokój będzie wyglądał jak piwnica. Początkowo wybrałem jaśniejszą farbę, ale nie byłem zadowolony więc poszedłem w czerń. Jak zwykle nikogo nie posłuchałem i... jak zwykle jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostało do zrobienia oświetlenie (widać na zdjęciu jak pięknie oświetla tylko pół pokoju) i sufit. Może za biurko walnę jakieś ledy aby lekko podświetlały obszar za monitorem. Za dużo nie chcę inwestować i remontować, bo za rok mam w planach wziąć kredyt na nowe mieszkani.

Tutaj wyszła nieco ponad ok. 1000zł - za farbę (100), gładź (50), dywan (300), komody i blat (ok. 700).

[ #remontujzwykopem | #mojapiwnica | #piwnica | #remont | #chwalesie ]
Pobierz
źródło: comment_MyYuB28cjwc5Nl7EQKPKwLSzdtnWbB6I.jpg
  • 62
@czlowiek_robot: LG UltraWide 38UC99-W. Pracuje mi się bardzo fajnie. Ma świetne kolory i bardzo duży obszar roboczy, który można dzielić na więcej „ekranów”. Można też podłączyć do monitora MacBooka, a monitor podzieli się na dwa ekrany i można między nimi (z PC na MacBooka i odwrotnie) przesyłać pliki tak jak by na inny pulpit tego samego urządzenia. Przez złącze USB-C MacBook jest też ładowany z monitora więc potrzebny jest tak naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UberKatze: miałem za młodego w pokoju dwie ściany (krótkie - od okna i od wejścia do pokoju, czyli w sumie niezbyt dużo czarnego bo okna zajmowały spora przestrzeń ściany zaś od drzwi miałem zabudowana szafę) na czarno a pozostałe dwie na pomarańczowo (barwy Valencii). Nie żałowałem tego wyboru i w sumie jedną długa ściana mogłaby być również na czarno walnięta. Jest klimat, kocur z pazurem. Pozdro Mireczku!