Wpis z mikrobloga

Rodzice i znajomi mówili mi abym na czarno ścian nie malował, bo wyjdzie #!$%@? i za ciemno, a pokój będzie wyglądał jak piwnica. Początkowo wybrałem jaśniejszą farbę, ale nie byłem zadowolony więc poszedłem w czerń. Jak zwykle nikogo nie posłuchałem i... jak zwykle jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostało do zrobienia oświetlenie (widać na zdjęciu jak pięknie oświetla tylko pół pokoju) i sufit. Może za biurko walnę jakieś ledy aby lekko podświetlały obszar za monitorem. Za dużo nie chcę inwestować i remontować, bo za rok mam w planach wziąć kredyt na nowe mieszkani.

Tutaj wyszła nieco ponad ok. 1000zł - za farbę (100), gładź (50), dywan (300), komody i blat (ok. 700).

[ #remontujzwykopem | #mojapiwnica | #piwnica | #remont | #chwalesie ]
U.....e - Rodzice i znajomi mówili mi abym na czarno ścian nie malował, bo wyjdzie #!...

źródło: comment_MyYuB28cjwc5Nl7EQKPKwLSzdtnWbB6I.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Baciar93: Dulux. Jednak musiałem malować dwie warstwy, bo to stary, poniemiecki blok i niektórych miejscach gdzie dałem za mało gładzi robiły się plamy. Dulux ma fajny program, że jak "nie trafisz z kolorem" to możesz kupić inną farbę, a za poprzednią oddadzą Ci pieniądze.
@KingFight: Linka nie mam, ale zaraz znajdę. Ta tapeta mi towarzyszy od lat.
  • Odpowiedz
@UberKatze podaj nazwę farby xD dulux ma zawsze jakieś bekowe kolory ( ͡º ͜ʖ͡º) tak pytam bo próbowałem sobie przypomnieć z wzorników trzech firm czy jest tam czarny i stwierdziłem że to inna firma albo Ci namieszali :)
  • Odpowiedz
@Baciar93: Noc polarna.
@Papasanbaba: Adam A7X. Mam jeszcze dwie pary, ale są do (prawdopodobnie) podklejenia cewek. Jak je do serwisu zawiozę to będę miał na sprzedaż więc jak coś to wołaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@potente: Drogi ten blat jest, ale spodobał mi się rozmiarami, które dla mnie są idealne. Jeszcze mam miejsce na wrzucenie MacBooka tu, ale kupić muszę jakiś stojak
  • Odpowiedz
@potente: Adamy A7X. ;) Są świetne na tyle, że kupiłem już drugą parę (poprzednia ma małą awarię [pierdzą], dlatego lecą do naprawy i na sprzedaż). Jeszcze z czasów kiedy się bawiłem w tworzenie muzyki, ale musiałem zrezygnować z zabawy, bo bawię się w tworzenie czegoś innego już zawodowo.
  • Odpowiedz
@UberKatze: Wrzuć tą fotkę na r/battlestations. Sprzęt komputerowy oraz mebelki raczej sztampowe (wiadomo, tam ikea rządzi), ale nad kolorem ściany i monitorkami będą zachwyty ;)
  • Odpowiedz