Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: No i to mnie w ogóle rozwala.
Raz na jakiś czas jakiś premier, minister czy wiceminister grzmi o tym, że Polska jest krajem, który toczy zbrodnia i trzeba postawić temu kres. Ostatnio celuje w tym pan podsekretarz stanu Marcin Warchoł, ciskający gromami na lewo i prawo i obiecujący wciąż nowe reformy, które sprowadzają się tylko i wyłącznie do tego, by zwiększyć zagrożenie ustawowe czynów zabronionych.
Oczywiście, odkąd pamiętam, czyli
  • Odpowiedz
Dwa zasadnicze powody:

- nie wpuszczono "uchodźców",

- rodzima patologia wyjechała do UK pracować.


@BoMiTakKazali: Ja bym jeszcze dodał niższe płace w porównaniu z zachodem Europy no i brak rozbudowanego socjalu co jest głównym czynnikiem moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@Bioshock chciał bym żeby było kogo winić, ale nie.. tutaj to wszyscy są winni, stare głupie społeczeństwo, młodzi n---------i i starsi którzy mają wszystko w dupie A po środku mały % ludzi normalnych którzy muszą na ten bajzel z---------ć.

Aż mi przykro w serduszku, mam nadzieję że zobaczę czasy gdy będzie lepiej, i tyle.
  • Odpowiedz
@BoMiTakKazali: patologia wyjechala ale nie tylko, lwia czesc to ludzie ktorzy mieli pewne oczekiwania od zycia, przebojowosc itd. Zostali albo ci ktorzy juz tu maja dobra prace, albo ci najbardziej sredni ktorzy sie boja jakichkolwiek zmian
  • Odpowiedz
@silo1408: Chyba rok po rankingu przytaczanym w memie nastąpiła zmiana w klasyfikacji, coś nie związanego z bezpieczeństwem bezpośrednio o ile dobrze pamiętam. Pewien Mirek opisał ładnie temat ze źródłami.
  • Odpowiedz