Wpis z mikrobloga

Już jutro w Łodzi Marsz Równości. Jeśli mieszkasz w okolicy i popierasz równe prawa człowieka - pojaw się na nim!

Stop traktowaniu osób lgbt jak obywateli drugiej kategorii. Czas wprowadzić równość małżeńską oraz związki partnerskie.

„Łódzki Marsz Równości rozpocznie się 27 kwietnia o godzinie 13:00 pod Halą Expo na Alei Politechniki 4, a zakończy się pod Manufakturą.”
#lodz #neuropa #lgbt #prawaczlowieka #milosc #rownosc #homoseksualizm #polska
artpop - Już jutro w Łodzi Marsz Równości. Jeśli mieszkasz w okolicy i popierasz równ...

źródło: comment_w9xjIrSCEZaqXCDt96AyOOaJoNscZpC9.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@artpop: lgbt to osoby drugiej kategorii intelektualnej marsze dla równości są dalej na Malcie mimo że związki są tam już legalne. Zakłamana banda roszczeniowców. Merytoryczne dno krzyczące na lewo i prawo żądania małżeństw zamiast wolności w umowach dziedziczenia odwiedzin w szpitalu i związków wieloosobowych.
  • Odpowiedz
@artpop: tak samo jak z rozpoznawaniem małżeństw: w Polsce nie rozpoznaje się kierunku parapsychologia i była wicemarszał0ek sejmu mogłaby chodzić w koszulce: na Białorusi pani magister, w Polsce zwykły szur.
Nie rozpoznaje się ślubów z nieletnimi, kozami, krewnymi bliskiego stopnia i tak dalej. Walczycie o godność kozy, jak ten murzyn, co ją poślubił jako karę za gwałt na niej, ucieknie do Polszy?
  • Odpowiedz
Czas wprowadzić równość małżeńską oraz związki partnerskie.


@artpop: no wlasnie!! My chcemy tylko slubow partnerskich I obiecujemy, ze nie bedziemy sie domagac zadnych innych specjalnych praw
  • Odpowiedz
Małżeństwo wymyślili faceci aby się pozbyć córek z domu. A jak to z wami jest pedałki?! wielka miłość i że jak będzie pieczątka i pocałunek pod ołtarzem to wtedy każdy z was wie że ta miłość to na serio?! serio pytam
  • Odpowiedz
Jako katoliczka wielokrotnie spotkałam się z Twojej strony z hejtem i mową nienawiści.


@nvmm: Kontrowersja w byciu katolikiem w kontekście sytuacji osób LGBT polega na tym, że Kościół nie jest neutralny wobec homoseksualistów. Od dekad w Polsce uczy się na mszach i w szkołach, że homoseksualizm to sodomia, coś niegodnego, grzech godny potępienia. Nie wiem w jakiej formie doznałaś hejtu i mowy nienawiści ze strony artpopa, ale myślę, że cześć
  • Odpowiedz
@artpop: Głupia koszulka. Na Ziemi jest 200 Państw, a tylko 30 dopuszcza związki homoseksualne. Polska jest w większości. Większość się nie myli. Ja nawet bym się zgodził, ale za chwilę będą chcieli wychować dzieci na własne podobieństwo.
  • Odpowiedz
@artpop: Jakby homoseksualiści poszli w marszu Hierarchii to poszedłbym z nimi. Jak idą w marszu Równości, fałszywego bożka który gdziekolwiek się pojawi to sprawia problemy to nie idę.
  • Odpowiedz