Wpis z mikrobloga

Już jutro w Łodzi Marsz Równości. Jeśli mieszkasz w okolicy i popierasz równe prawa człowieka - pojaw się na nim!

Stop traktowaniu osób lgbt jak obywateli drugiej kategorii. Czas wprowadzić równość małżeńską oraz związki partnerskie.

„Łódzki Marsz Równości rozpocznie się 27 kwietnia o godzinie 13:00 pod Halą Expo na Alei Politechniki 4, a zakończy się pod Manufakturą.”
#lodz #neuropa #lgbt #prawaczlowieka #milosc #rownosc #homoseksualizm #polska
artpop - Już jutro w Łodzi Marsz Równości. Jeśli mieszkasz w okolicy i popierasz równ...

źródło: comment_w9xjIrSCEZaqXCDt96AyOOaJoNscZpC9.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@artpop popierałbym nawet, ale ofc będą tam forsowane jakieś multikulti, jak to na każdej tego typu manifie, więc niestety nie.
Gdyby zajęli się tylko tymi związkami, to spoko, sam bym poszedł.
  • Odpowiedz
  • 17
@artpop Popieram równe prawa człowieka, jednocześnie jesteś jedną z niewielu osób na wykopie, które kojarzę jako najmniej tolerancyjne. Bo przyznasz, że prawo do szacunku przyznajesz tylko określonym grupom. Jako katoliczka wielokrotnie spotkałam się z Twojej strony z hejtem i mową nienawiści. Przykro mi, kiedy to piszę, ale to prawda. Domyślam się więc, że to nie marsz "równych praw człowieka", a jedynie marsz poparcia małżeństw homoseksualnych?
  • Odpowiedz
@nvmm ja to mam czasami wrażenie, że ta osoba, jak i inne na wykopie, są kryptoprawakami i robią wszystko, żeby prawakow umocnić w swych przekonaniach xD
Szczególnie ci "ateiści"
Przez nich mi jest wstyd się tak nazwać, bo poniżaja moje poglądy
No ale fakt, w każdej grupie są jacyś idioci, o ile po prostu nie są to jakieś kryptoprawaki xD
  • Odpowiedz