Wpis z mikrobloga

Sam uważam że Peło > PiS


@ccc111: z moich "priorytetów", finanse plus armia to PiS> PO, ale tak to dosłownie syf niewarty głosu.

Nie ma z resztą partii na którą mógłbym głosować ¯_(ツ)_/¯


@ccc111: Ja liczyłem na Gwiazdowskiego, a tak to mam tylko krula (znowu)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: z całym szacunkiem, tylko polityczny idiota bez nadziei na sensowny wynik wyborczy zagłosowałby teraz przeciw. Tylko pamiętaj, że to tylko "obietnica" utrzymania w kolejnych latach

Takom ustawe co znosi pińcet plus to w jeden dzień da się przegłosować, wienc pis musi wygrać.

Wystarczy dopisać artykuł uzależniający 500+ od pracy w nowym roku i dupy będą piekły
  • Odpowiedz
z całym szacunkiem, tylko polityczny idiota bez nadziei na sensowny wynik wyborczy zagłosowałby teraz przeciw.


@krytyk__wartosciujacy: zależy w jaki elektorat celuje, a serio PiS i PO, ma dosłownie prawie tych samych wyborców.

Tylko pamiętaj, że to tylko "obietnica" utrzymania w kolejnych
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Z finansami to też inna sprawa bo PiS miał tego farta że w 2007 wybory #!$%@?ł w momencie gdy zaczynał się kryzys finansowy który z resztą Polska przeszła gładko (vide wyśmiewana zielona wyspa) a gdy wygrywał to koniunktura wróciła i nadwyżki budżetowe zostały przeżarte na socjal. Mamy już ochłodzenie, PiS drugą kadencje ma w garści więc zapewne zobaczymy jak sobie poradzą w takiej rzeczywistości. A co do armii to
  • Odpowiedz
Z finansami to też inna sprawa bo PiS miał tego farta że w 2007 wybory #!$%@?ł w momencie gdy zaczynał się kryzys finansowy który z resztą Polska przeszła gładko (vide wyśmiewana zielona wyspa) a gdy wygrywał to koniunktura wróciła i nadwyżki budżetowe zostały przeżarte na socjal.


@ccc111: podatki popodnosili i zobacz jakie mieli długi, nawet tutaj na papierze na tle innych to PiS nie wypada "źle", u nas nieważne czy
  • Odpowiedz
A co do armii to się nie znam ale zapytam okiem janusza - szanujesz te decyzje o uwaleniu przez Macierewicza o zakupie śmigłowców?


@ccc111: Tą umowę uwalili, ale są dwie nowe na śmigłowce dla MW (ZOP/SAR) AW 101 wygrał, do tej pory umowa na offset podpisana, specjalsi też dostaną 4 śmigłowce, tam jeszcze nie jest źle. Mamy gorzej z lotnictwem, patrz MiG-i, podpisano umowę na system PATRIOT (projekt Wisła), KRAB,
  • Odpowiedz