Wpis z mikrobloga

Ci którzy uważnie śledzą nasze perypetie #kwercikxoremio z pewnością pamiętają wpis o naszym namiętnym i zupełnie nie udanym, pierwszym zbliżeniu. Dziś w nocy odbyło się drugie, i to #!$%@? wcale nie lepsze. XD

Jako że lubię dodawać intymne wpisy pełne cringu, przybliże wam pokrótce co się #!$%@?.
Z YouTube poraz kolejny poleciała piosenka Chromatics, jednak tym razem ustawilismy playliste tylko na ten jeden zespół. #pdk
Ogólnie jest namiętnie i idziemy w ruch. Znów leci "running up that hills" I jest pięknie, gdy nagle jutuba puszcza nam reklamę, w której gruby męski głos, donosnie mówi nam nad głowami - MASZ PROBLEMY Z PROSTATĄ? WEŹ PROSTANOL'UNO(...)
#!$%@?, no wybuchłem śmiechem, kwercik zresztą też. XD

Dwie minuty kisnelismy jak #!$%@?, ale wróciliśmy do r00chanska. Trwało to wszystko długo za długo. Nikt nie mógł dojść. Cóż, wzięliśmy sprawy w swoje ręce, a raczej nie swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę że tempo rośnie, naparzamy coraz szybciej sobie wzajemnie jakby to były zawody. Dochodzę.. i jest, gol, bramka! Jęczę - AHHHH. Krzyczę nie wiem czemu: WYGRAŁEM xD
Dokładnie w tym samym czasie usłyszeliśmy coś jakby trzask drzwi... ja #!$%@?, muzyka grała dość głośno i boję się że stary kwercika wlazl nam do pokoju jak szczytowalem, może chciał nam powiedzieć że mamy ja sciszyc, ale po tym co zastał uciekł...
Chce wierzyć że to jednak gekon w klatce coś #!$%@?. Jeśli jednak nie, chyba nigdy nie spojrzę w oczy ojcu kwerciaka i w drugą stronę.
Boże. XD

#kwercikxoremio #gayisok
  • 8