Wpis z mikrobloga

@KrwawyPacyfista u mnie jest combo, czujka na swiatło i na spłuczkę. jak gasnie swiatlo i zaczynasz machac rekami jak debil, to sie przy okazji woda splukuje i dupa ochlapana


@hsossd: mi kiedyś w ramach bonusu deska zaczęła spuerdalac, bo to by ten system samoczyszczacy.
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: Mieliśmy kiedyś pomysł w HSKraków żeby dodać alarm na 10s przed wyłączeniem i mikrofon.
Wtedy jak srasz nieruchomo to po sygnale ostrzegawczym wystarczyłoby zaklaskać, pierdnąć albo krzyknąć "nie wyłączaj światła ty kretyński inteligentny budynku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista światło świeci na zasadzie, że naciskasz włącznik i świeci przez x czasu? Czy bez włącznika? Bo ja w internacie miałem na wlacznik i gasło po x czasu, ale mieliśmy patent na to, w ten wlacznik wsadzalo się kawalek teksturki z rolki papieru tak zeby przycisk nie odskoczył i świeciło w nieskończoność
  • Odpowiedz
@Shatter: Ja rozumiem, że ktoś musi wyjść do kibla i faktycznie, sporadycznie może to być albo choroba albo zdarzenie losowe. Tylko, że jeżeli jest to nie 5-10 minut, a 30 codziennie i ktoś w tym czasie nie wali klocka tylko komentarze na Wykopie - to coś jest nie tak albo z "ktosiem" albo firmą.
  • Odpowiedz
Ten kto wpadł na pomysł aby w kiblach montować czujki ruchu sterujące oświetleniem jest #!$%@? kretynem


@KrwawyPacyfista:

zgadzam sie w pelni

w kiblach nalezy montowac czujki obecnosci a nie ruchu :]

  • Odpowiedz