Wpis z mikrobloga

Dlaczego #gargamel nie powie skąd Ci faceci czerpią wzorce i dlaczego tacy są?
Dlaczego nie wspomni, że oni kopiują jedynie wzorce zachowań innych "normalnych" facetów, którzy się z nich nabijają i ich gnębią, bo nie mogą znaleźć dziewczyny, a później się mszczą na kobietach za te upokorzenia?

Jak zwykle - #przegryw, czyli spokojny i cichy facet, którego zagnębiono w szkole lub miał trudną sytuację w domu i popada w chorobę psychiczną jest be, a goście którzy go gnębili i wmawiają kobiecie, nawet przez wiele lat, że są wielce zakochani i za plecami 'zaliczają dziurki' są spoko, bo mają większe obycie w towarzystwie i ukrywają to.

Skoro kobiety traktują mężczyzn jak towar i wybierają cały czas tego typu kolesi, to czego się spodziewać po tych, którzy mają problemy z niską samooceną? Mają pracować i teraz nawet nie dostaną takiej 30-letniej kobiety, bo państwo rozdaje ich pieniądze na prawo i lewo, a instytucja betabankomatu przechodzi do lamusa? Kobiety stawiają coraz wyższe wymagania = faceci słabsi psychicznie nie nadążają i im odwala.

Takich uwodzicieli będzie coraz więcej i szczerze powiedziawszy wolę, żeby pojawiali się oni, niż niebezpieczni dla mojej rodziny wariaci pokroju Elliota Rodgera czy Nikolasa Cruza, atakujący przypadkowe osoby. Wolny wybór kobiet z kim się wiążą, ale krojenie przez państwo tych zagnębionych ludzi, którzy z braku kolegów i walidacji społecznej poświęcają czas na naukę i znajdują dobrze płatną pracę, a jednocześnie godzą się z samotnością, jest moim zdaniem skandaliczne. Tak samo jak postrzeganie każdego kto 'nie rucha' jako psychola nienawidzącego kobiet, kiedy wielu takich facetów marzy o związku i można łatwo im pomóc wyciągając do nich rękę.

Najśmieszniejsi dla mnie są Ci faceci, którzy przepraszają za innych facetów w komentarzach pod filmem XD To już jest jakaś choroba, żeby nie dostrzegać że dziewczyna, która idzie z losowym gościem z klubu do łóżka, nie jest święta. No chyba że później pokazują komuś te komcie, żeby... Społeczeństwo hipokrytów i wspaniała rewolucja seksualna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@KolejnyWykopowyJanusz: Ich techniki działają ale trochę trzeba nie mieć sumienia żeby je stosować. Dziewczyny to też ludzie mimo wszystko.
A oburzenie w kometarzach tylko świadczy o tym jak są skuteczne i jak łatwo kobiety wpadają w takie pułapki.
@dioxyna: Może warto powiedzieć co motywuje facetów, którzy jak w ww. filmie mają problemy z kobietami, do wyrywania koleżanek na seks. Przecież to jest typowe myślenie "Nie zaliczyłem większej liczby kobiet niż inny facet, więc jestem gorszy". I skądś to się bierze. Mi się wydaje, że jeśli ja poznaję nową osobę i jest mi od wejścia przedstawiana jako prawiczek, to może chodzi o gnębienie na tle braku dziewczyny? A brak dziewczyny
@Polinek: Ehh, wstydzą się pójść do psychologa/psychiatry, a nie wstydzą się uczestniczyć w kilkudniowych szkoleniach z wieloma innymi facetami? Tu właśnie film gargamela najbardziej się skupia na wykorzystywaniu właśnie mężczyzn którzy z powodów różnych sobie nie radzą. Zamiast załatwić to profesjonalnie robią z nich armię wiernie kopiujących, manipulujących (dla wielu kumatych dziewczyn żałosnych) wydmuszek. To oni są ofiarami.
@dioxyna: Oni tam idą, bo nie rozumieją, że są chorzy psychicznie (nie potrafią tworzyć relacji z ludźmi). Jaką formę przemiany wybierze taka osoba:

a) Kurs PUA opisywany jako magiczny sposób na ruchanko
b) Pomoc psychologiczna o której się nie mówi, bo facet ma być facet nie #!$%@?
@Polinek: z perspektywy kobiety: dostajesz szału jeśli po raz setny w życiu słyszysz ten sam tekst i całą technikę „uwodzenia”. Nie wiem kto się na to nabiera - podejrzewam, że te same kobiety, które bez tej szopki i tak by to zrobiły. A najgorzej jest jak rozmawiasz z gościem, jest fajnie a on nagle przypomina sobie jedną z technik jednocześnie strzelając sobie w kolano. Całość jest zwyczajnie obrzydliwa, razem z tymi
@Polinek: dlaczego chorzy psychicznie? jakies deficyty w zakresie stosunków społecznych nie oznaczają choroby tak jak i korzystanie z pomocy profesjonalistów nie oznacza #!$%@?, nikt nie jest idealny i każdy nad czymś musi pracować. Wnioski są jakie są to jest oszustwo i manipulacja również uczestnikami kursów. A laski które na to idą? To albo bardzo młode (stad pytania na forach o branie 17 LATEK) naiwne, które wierzą w kłamstwa, albo po prostu
@agaciksa: @dioxyna: No właśnie to jest problem. Te dziewczyny które się na to łapią, to nie tylko jakieś nieświadome jednostki, bo manipulant potrafi wmówić wiele rzeczy. Poza tym młode dziewczyny często właśnie chcą normalnej rodziny, ale przestają ufać mężczyzną przez takich kolesi. Czyli rozbijane jest społeczeństwo w imię interesu gości, którzy chcą sobie podupczyć i dążą do tego wszelkimi możliwymi środkami, nie zważając na krzywdę innych.

Dlaczego te osoby są