Wpis z mikrobloga

Witojcie
Jako, że mój srApple gejfon 6 już mnie wku*wia, zacina się itp. to szukam czegoś innego. Generalnie nie mam parcia na nowego iphone bo stara 7 nadal kosztuje w Uj. Szukam jakiegoś telefonu do ok. 1000zł, który będzie szybki, nie będzie się wieszał, a kable od ładowarek będą wytrzymalsze od tych z Ip bo tam to jest ku*wa dramat EDIT: zapomniałbym o najważniejszym - Sensowna bateria by się przydała
#smartfon #android #iphone
  • 10
@patrol798: Praktycznie przy każdym uruchomieniu messengera czy apki sms się zacina na dłuższą chwile i tekst wpisuje na ślepo a pojawia się dopiero bo "odcięciu" się telefonu. Ale bateria najbardziej mnie denerwuje. Znika w oczach, nawet jak praktycznie nie używam, a ostatnie 20% to dramat. Wystarczy odblokować telefon, napisać wiadomość i jeb - telefon się wyłącza.
Namierzyłem takie coś- Asus Zenfone Max Pro M2. Bateria 5000mAh, wystarczy na 1,5 dnia na pewno. Czysty android i ogólnie wydaje się okej. Minus - brak fast charge, i do 100% ładuje 3 godziny. Aczkolwiek wielkość baterii to rekompensuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FloweryTaste: to samo mi sie czasem zdarza w SMS czy safari. Aplikacje sie nie zawieszają ale zauważyłem ze bateria szybko siada. Przed ostatnią aktualizacją tego nie miałem. Kondycja baterii 100% bo wymieniana była rok temu.
@patrol798: Ja tak mam już od dłuższego czasu. Dlatego chcę zmienić telefon bo zacinki i ta bateria to mnie wykańcza, a noszenie powerbanka w kieszeni cały czas mi się nie widzi. Iphony drogie także nie mam parcia na nowszy model. Chociaż android to android - a ten bez powodu też się lubi wieszać i cuda odwalać