Wpis z mikrobloga

@iEarth
@halfmaniac wlasnie, w jakim sensie skrajne opinie? Kiedys chcialem sobie kupic takiego i spotykalem sie z samymi dobrymi opiniami, najczesciej powtarzajaca sie wada byly skrzypiace plastiki po kilku latach od zakupu oraz bodajze jakas #!$%@? typu klamki bagaznika czy costam. Zeby kazdy samochod mial tylko takie wady...
  • Odpowiedz
@iEarth: ten civik nie rdzewieje tak jak poprzednicy, wbrew pozorom to dość rzadko rdzewieje w ogóle. Hondy się poprawiły jeżeli chodzi o to, choć nadal lakier mają cienki.
  • Odpowiedz
@Nagor: U mnie akurat plasticzki nie skrzypią, jeśli chodzi o takie wykończeniowe sprawy to jedynie ta plastikowa rączka od strony pasażera jest naderwana, bo ktoś kiedyś nie potrafił się obsłużyć i bardzo ją szarpał. No ale to groszowa sprawa.

@Precypitat: Co do tylnego lusterka to na pewno jest bardziej ograniczona widoczność w porównaniu do Focusa MK1, którym wcześniej jezdzilem, ale nie ma tragedii, naprawdę. No i wydaje mi się, że
  • Odpowiedz
@Precypitat: O, co do bajerów to jeszcze środkowe lusterko jest elektrycznie fotochromatyczne, że jak ktoś jedzie z tyłu, to nie będzie Cię oślepiało, ale można to wyłączyć. NIby taa duperela, ale pół dnia dochodziłem od czego jest ten przycisk na lusterku :P
  • Odpowiedz
Co do ceny była wystawiona za 35, ja po znajomości kupiłem taniej ;)


@halfmaniac: nie rozumiem robienia tajemnicy z ceny. W Polsce mamy jakąś dziwną mentalność odnośnie rozmawiania o cenach, zarobkach i w ogóle pieniądzach. ¯\_(ツ)_/¯

Fajne auto, też mam Hankę, ale już babcię. ( )
  • Odpowiedz