Wpis z mikrobloga

@27er o patrzcie jestem Pan Poważny -"dawno skończyłem 15 lat I taki humor mnie wysoce nie pobudza do śmiechu. Również nie mam passata i 55 lat by mnie to śmieszyło". Dokładnie tak samo mówią januszexy które mają takiego kija w tyłku, że nie mogą się pochylić nad jakże ważną problematyką śmiesznych obrazków na wykopie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@27er nic takiego nie napisałem xD Smutne, że nie umiałeś odczytać mojej intencji ))¯_(ツ)_/¯ Mam najbardziej #!$%@? jajca na wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡). Patrz Halina, chłop satyry nie załapał no nie mogę xDD ze śmiechu nie wytrzymam jaki beton XDD
  • Odpowiedz
@JSkrzetuski:
Chyba mnie nie zrozumiałeś, ja nie mam nawet nic do tego, że wrzuciłeś tego mema. Bardziej "wzrusza" mnie to, że ktoś to uważa za bardzo smieszne i plusuje. Ja też się na tym uśmiecham, ale dla mnie plus to wybuch śmiechu, coś jak Janusze rechot na widok chłopa przebranego za babę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@halfmaniac: te silniki mają elektroniczną przepustnice i dość często występują u nich problemy z opadającymi obrotami biegu jałowego lub podczas wysprzeglania np. z włączoną klimatyzacja. Target idle jaki maja te silniki zarówno w wersji 3d/5d/4d to 650 obr. Przetestowałem na swoim sedanie ze podmiesienie ich o 100 obr na 750 bardzo pomaga. Przy okazji zmniejsza sie wielkość drgań, " "kulturalniej" pracuję silnik :)
  • Odpowiedz
@27er: Dalej, uśmiechnij się z tego, że każdy staje się januszem tylko nie Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałeś swoim obrazkiem przejąć całą moją plusową chwałę - nie tym razem kolego sympatyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dalej, uśmiechnij się z tego, że każdy staje się januszem tylko nie Ty

@JSkrzetuski:
#!$%@? dzieciaku ale masz ból dupy XDDD
Weź nie zawracaj mi dupy, tylko weź krytykę na klatę jak chociaż 18-latek, nie mówiąc już o facecie.
Z innych się #!$%@?, a sam masz największy ból dupy dziś na wykopie. I właściwie wyszło na to, że takie obrazki daja głównie przegrywy z kompleksami. Weź się za siebie i nie
  • Odpowiedz
@27er: Ból dupy o jakiegoś typiarza z internetu? XDDDDDD Mogę Cię zapewnić, że nic mnie nie zabolało a nawet się uśmiechnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam i korzystaj z życia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz