Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Obserwuję tu ostatnimi czasy sporo wysrywów na przemcela. Z ciekawości zajrzałem na tego jego instagrama i to co mogę to napisać patałachy i przegrywy, to że koleś idzie w dobrą stronę.

Po pierwsze, ma wzrost, w zasadzie jedyna rzecz, której nie da się zmienić, jemu się udało, jest wysoki.
Po drugie, no nie idzie mu budowa masy, nie wiem z czego to wynika, być może genetyka, ale stawiam mimo wszystko na dietę, nieregularne treningi i brak odżywek (nie koksów!!!),
Po trzecie, to on patałachy nie jest na żadnej bombie, co zresztą doskonale widać i szkoda w ogóle to komentować,
Po czwarte, zobaczcie, że ogarnął już monobrew i fryzurę, mordę ogolił i jest znacznie lepiej,
Po piąte, nadal ma #!$%@? zgryz, ale to też ogarnie, dobry dentystka/ortodonta czy co tam i gościu będzie miał szczenę jak Sylvester Stalone, oczywiście będzie musiał trochę oszczędzić / zakredytować,
Po szóste, widać że ma na skoliozę, prawdopodobnie wynika to z jego wzrostu, powinien się wybrać do jakiegoś ogarniętego fizjoterapeuty, który by mu doradził co i jak ćwiczyć, jak nabierze masy przy takim stanie to będzie miał sporą asymetrię,
Po siódme, jest pozytywnie nastawiony, działa z dnia na dzień, przede wszystkim to nie siedzi tu i nie #!$%@? jak to go życie pokarało i jakim jest przegrywem,
Po ósme, ma 29 lat, jestem pewny, że do 33-35 zarucha, a jak zrobi szczenę to po wystawieniu profilu na tinder w porządnych ciuchach, dobre światło itd. będzie się umawiał co dziennie na randki / onsy,
Po dziewiąte, Wy będziecie tu nadal siedzieć i stękać tak samo jak rok temu, jak dwa lata temu itd.

W sumie nie wiem czy był sens pisać tu ten wysryw dla Was patałachy i tak nic to nie zmieni.
Powodzenia Przemcel jeżeli to czytasz.

#przegryw, #przemcel, #wysryw
  • 17
@majcinek: ja go naprawdę szanuję, gościu jest zajebisty, a wad i tego typu się nie wybiera, z tym się rodzisz i tyle, genetyka.

Śmieją się z niego mistrze tagu przegryw, a tak naprawdę on jest jaki jest, ale ma to w dupie i żyje! A oni mu nie dorastają do pięt xD
Szacunek dla gościa.

Już nie jeden był taki co się z niego smieli, opluwali go, a potem płakali z
@Amerykanski-Naukowiec: Nie jestem piwniczakiem bucu. Czy bym wyrwał to nie wiem, mam 40 lat i swoje w życiu za młodu wyrwałem, teraz od wielu lat żonaty i dzieciaty. Ponadto dobra praca, własna firma, sensowne zarobki, możesz mi skoczyć randomie. A w całym wpisie chodziło o to, żeby się nie naśmiewać z innych ludzi dlatego, że są jacy są. Jesteś żałosny gościu.
@majcinek: Ten jego zgryz sprawia że nie rucha. Nie mogę znaleźć jego insta, ale było tam jedno zdjęcie na którym zasłoniłem mu palcem wąsy i usta, to od razu model 7/10 xD Mam nadzieję, że mu się uda i wszyscy którzy się z niego śmieją, będą mieć nieziemski butthurt ( ͡~ ͜ʖ ͡°)