Wpis z mikrobloga

Walka o 4 miejsce w tym sezonie to jedno wielkie XD, w sumie w Serie A jest podobnie, ale tam chociaż Atalanta traktuje to poważnie i trzymam za nią kciuki, m.in. dlatego, że grają bardzo ofensywnie jakby nie byli jednym z zespołów z włoskiej ligi. W La Lidze też ciekawie: Getafe aka hiszpańskie Burnley, Valencia i Sevilla wszystkie próbujące mniej zawalić. W Bundeslidze jak się przypatrzy terminarzom też jest wszystko otwarte: Eintracht, Leverkusen, Gladbach, Hoffenheim każda z tych drużyn może skończyć czwarta., a Ligue 1 St. Etienne próbuje gonić Lyon. W Rosji Lokomotiv, CSKA, Krasnodar i Spartak cała czwórka bardzo blisko. W porugalskiej lidze Braga też będzie naciskać Sporting do ostatniej kolejki.

Tottenham:
H - West Ham
A - Bournemouth
H - Everton
Choćby nie wiem jak słabo grali i kto był kontuzjowany Kuraki i tak punktują, łatwy teminarz 2 mecze u siebie wygląda raczej, że skończą na 3 miejscu.

Niżej terminarz drużyn walczących o to który zespół #!$%@? najmniej:

Chelsea:
A - United
H - Watford
A - Leicester

Arsenal:
A - Leicester
H - Brighton
A - Burnley

United:
H - Chelsea
A - Huddersfield
H - Cardiff

Żeby było śmieszniej jak United wygra w niedzielę, a Arsenal zremisuje to całe upośledzone trio będzie miało tyle samo - 67 punktów.

#arsenal #united #chelsea #premierleague #pilkanozna
Pustulka - Walka o 4 miejsce w tym sezonie to jedno wielkie XD, w sumie w Serie A jes...

źródło: comment_46ulT4n8YCNZcFiiO9GDrkVCJV6rQANJ.jpg

Pobierz

Która z niżej wymienionych drużyn skończy na 4 miejscu w Premier League?

  • Chelsea 46.5% (87)
  • Arsenal 33.2% (62)
  • Manchester United 20.3% (38)

Oddanych głosów: 187

  • 14
w Serie A jest podobnie, ale tam chociaż Atalanta traktuje to poważnie


@Pustulka: Sam fakt że Milan z piłką jaką prezentują nadal trzyma się na 4 miejscu świadczy o poziomie walki o LM w Serie A xD Szkoda mi trochę Romy, przyszedł Monchi, wyprzedał trzon zespołu, niby próbował ich zastąpić, ale nie wyszło po czy uciekł z podkulonym ogonem.
@Pustulka: Top 4 jest juz pozamiatane, wystarczy, ze Chelsea wygra z United i Arsenal nie ma nic do gadania, zreszta nie oszukujmy, Arsenal nie wygra wszystkich pozostalych meczow. Chelsea ma swoje problemy, ale Hazard potrafi wygrac mecz samemu, a my mamy gownoOzila.
Top 4 jest juz pozamiatane, wystarczy, ze Chelsea wygra z United i Arsenal nie ma nic do gadania


@prodigi: Ja się jeszcze łudzę, że Arsenal ogra Rodgersa, a Chelsea zremisuje z United. W niedzielę zobaczymy po wyjściowym składzie czy Emery już całkowicie postawił na Ligę Europy.
@Pustulka: @prodigi: pamiętajcie, tutaj nie gra Chelsea vs Lester, czy Arsenal vs Lester, czy MU vs Chelsea.
Tutaj mamy:
Chelsea vs Chelsea
Chelsea vs Chelsea
Chelsea vs Chelsea

Arsenal vs Arsenal
Arsenal vs Arsenal
Arsenal vs Arsenal

MU vs MU
MU vs MU
MU vs MU

Mental war :D !
@Dudek89: Tutaj graja bieda pilkarze, ktorych wyzwanie przerasta ich umiejetnosci.

@Pustulka: Ciezki mi zrozumiec argument postawil na lige europy bo wcale ta selekcja jakos o tym nie swiadczyla. To wyglada bardziej, na to, ze liga europy sama na siebie stawia po serii beznadziejnych wynikow w lidze. Ten sklad jest krotki i nawet najsilniejsza jedynastka jest slaba. Pisalem, juz kilka tygodni temu, ze gra wyglada beznadziejnie i jedziemy na farcie i
Ciezki mi zrozumiec argument postawil na lige europy bo wcale ta selekcja jakos o tym nie swiadczyla.


@prodigi: Wyjściowe 11-stki na Everton, Palace i najprawdopodobniej Leicester.

Pisalem, juz kilka tygodni temu, ze gra wyglada beznadziejnie i jedziemy na farcie i formie Ramseya, ktory sam tego nie uciagnie. Teraz Ramseya nie ma i zadne z obecnych pilkarzy nie przejawia chociaz cienia dobrej formy.


Brak Ramseya mnie tylko bardziej uświadczył w przekonaniu jak
@Pustulka: Wg. mnie te wyjsciowe 11-stki na Everton i Palace byly podyktowane tym, ze grajac co 3 dni wielu z tych graczy jest przemeczonych i nie daloby rady zagrac kolejnego meczu, do tego dochodza zawieszenia i mini kontuzje i pewnie woleli odpuscic granie Torreiriy i Xhaki niz ryzkowanie kontuzji do konca sezonu jak z Ramseyem.
@prodigi: Xhaka nie wiedział dlaczego nie grał z Palace i kazał pytać menadżera, Mkhitaryan nie grał z również z nimi, a z Napoli wszedł dopiero po urazie Ramseya. Iwobi też niskie liczby minut i ostatnio zmiennik z ławki. Guendozi i Torreira rozumiem, że mogą być nieprzyzwyczajeni do gry co 3 dni, ale co do reszty to nie jest ich pierwszy sezon na Wyspach. Sam Ramsey miał zwyczajnie pecha z tą nakładką.