Wpis z mikrobloga

Strajk nauczycieli ustanowił niebezpieczny precedens - wystarczy odpowiednio długo olewać protestujących i nie mieć skrupułów w niszczeniu ich w mediach i wszystko się ułoży. Powodzenia komukolwiek w jakichkolwiek protestach w tym kraju - rząd (nie ważne czy ten czy inny) nauczony tym doświadczeniem będzie te protesty olewał, jednocześnie robiąc z protestujących bandę nierobów/oszołomów/debili/wklej co akurat pasuje.

I nie chodzi tu o to czy zgadzam czy nie zgadzam się z postulatami nauczycieli, ale metody radzenia sobie z protestem, których nie powstydziłby się Stalin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #strajknauczycieli #pis #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozajsza: nie do końca. Nauczycielo nie wypada zacząć palić opo albo rzucać kamieniami. Górnikom czy rolników za to kwestia wizerunku wisi, jak trzeba bedzie to zrobią #!$%@?.
  • Odpowiedz
a kto od 30 lat blokuje zmiany w KN i wszelkie reformy?

No nie wiem... rząd? Co było w 2013 gdy ministerstwo zablokowało zmiany w KN, co w 2015 gdy Rostkowska piszczała coś o "wyrzuceniu KN do śmieci", gdzie są jakieś propozycje zmian od PiSu?

Swoją drogą masz niezłe rozdwojenie jaźni. O kasę mogą się bić o zmiany w oświecie nie:)

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: chyba coś ci się pomyliło kolego, to że
  • Odpowiedz
  • 1
@Kozajsza zobaczymy czy ze strajkiem na kolei też się tak obejdą. jeden dzien towarowe nie pojezdza i od razu straty dla państwa w miliony. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ale zaraz, przy całej mojej pogardzie dla pis ten protest wziął się właśnie z rozdawnictwa kasy na lewo i prawo. Jeżeli usztywnią kurs, to przynajmniej wróci normalność. Jak dla mnie to gónicy mogą blokować tydzień Warszawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: spróbuj wymyślec jak zrobić idiotów z ratowników medycznych, lekarzy, strażaków, pielęgniarek innymi słowy z grup które mają społeczny szacunek. Nie da się. Tutaj ewidentnie pomogły stereotypy nauczyciela nieroba, mające w dupie uczniów, lewusa który ma całe wakacje wolne. Stąd strategia pisu zadziałała. Niestety takie głupie społeczeństwo polskie.
  • Odpowiedz
Strajk nauczycieli ustanowił niebezpieczny precedens - wystarczy odpowiednio długo olewać protestujących i nie mieć skrupułów w niszczeniu ich w mediach i wszystko się ułoży. Powodzenia komukolwiek w jakichkolwiek protestach w tym kraju - rząd (nie ważne czy ten czy inny) nauczony tym doświadczeniem będzie te protesty olewał, jednocześnie robiąc z protestujących bandę nierobów/oszołomów/debili/wklej co akurat pasuje.

I nie chodzi tu o to czy zgadzam czy nie zgadzam się z postulatami nauczycieli, ale
  • Odpowiedz
ale zaraz, przy całej mojej pogardzie dla pis ten protest wziął się właśnie z rozdawnictwa kasy na lewo i prawo. Jeżeli usztywnią kurs, to przynajmniej wróci normalność. Jak dla mnie to gónicy mogą blokować tydzień Warszawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FrasierCrane: niestety się mylisz. Nauczyciele również protestowali za PO a mieli za ich rządów zamrożone pensje całkowicie - przynajmniej większość
e.....4 - > ale zaraz, przy całej mojej pogardzie dla pis ten protest wziął się właśn...

źródło: comment_EbD9WsexzuhIpvzbgALrVDbStmfEg6LW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale co ciebie tak przeraża? Że ktoś chce pierwszy raz postąpić w miarę odpowiedzialne i nie ustępuje i nie przytakuje na absurdalne żądania? Niech się gonią.

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:
Szczerze, to choć uważam że 6k za etat dla nauczyciela W-F to mega przesada, bo oni mają czas nawet brac 2 etaty (a wieć 12k brutto!!), to jednak nauczyciele postawili się jasno paskom z TVP, gdzie non stop napierdlaja, że w Polsce jest
  • Odpowiedz
strajk nauczycieli był zorganizowany w sposób debilny i kretyński. Mający na celu wymuszenie, a nie rozmowę. Albo dacie nam.... albo nie będzie egzaminów i matur. To jest posrane w ten sposób aby nauczyciele postępowali.

Drugą kwestią jest, ilu z nich już mówi, że programu przez to nie zrobią? Nie byli w stanie tego przewidzieć? A ilu z nich już wcześniej było w dupie z programem a teraz to już nawet nie warto
  • Odpowiedz