Wpis z mikrobloga

@blogger: Wczoraj poprosilam swojego /ciecia, wozny, handyman/ o naprawienie spluczki. On mi na to, ze jest 3 minuty po szesnastej. A on ma placone do 16 i mi nie pomoze. Ja do niego zlituj sie Panie. Nie i juz. Kuzwa mowie woda leci strumieniem, zaleje chalupe. Nie i koniec. Mowie mu ze jest chamem bez kultury. A on, ze ja jestem rasista. Mowie mu ze on jest rasista, bo mnie olewa
@blogger: W sumie jak to przemyslalam akcje, to doszlam do wniosku, ze to byl zly pomysl, proszac go o pomoc. Jemu wymiana zamka w drzwich zajela caly dzien roboczy. Gdyby wzial sie za spluczke, przegapilabym dobranocke a i tak bylby na etapie rozkminiania zasad dzialania splawika. Sama zrobilam, bylo za wysokie cisnienie i wywalalo wode, srubke trzeba bylo na rurze lekko dokrecic.
@Aroneu: Hehe, przypomniałeś mi jak lata temu pracowałem w sklepie komputerowym i miałem tego typu pozytywnego klienta. Zamawiał laptopa, była zaliczka a więc i faktura imienna. Imienia nie pamiętam, niech będzie że Adam.

Ja: Poproszę imię i nazwisko.
Klient: Adam #!$%@?.
Ja: Wuj?
K: Nie, #!$%@?.
Ja: ( ͡º ͜ʖ͡º)
K: Spoko, trzeba jakoś z tym żyć.

True story.
Pragnę zauważyć, że Murzyn to nazwa własna i nie wiem czy komuś kojarzy się źle. Chyba tylko tym, co "Murzynka Bambo" uważają za rasistowki wierszyk.
Natomiast "czarny" może być humor, czarny PR, czarna dupa, czarne chmury i w każdym przypadku kojarzy się źle. Nie mam w zwyczaju ludzi nazywać z góry pejoratywnie, nie jestem rasistą, więc zawsze będę mówił "Murzyn", bo to jest zgodne z moim sumieniem i wyczuciem języka, jakim mówię.
@Waldemar_Morawiec:

Jeden z użytkowników wykopu, dostał bana na jakieś 2 albo 3 miesiące za 2 komentarze (wrzucał zdjęcia).... i teraz trzymajcie się:

napisał w temacie gilete co była ta afera z ich reklamą, mniej więcej takie coś :

teraz to niech się w dupę pocałują. "niech ginie" #pdk


plus jeszcze jeden komentarz w temacie na temat donosów przez środowiska LGBT na sportsmenkę (Klepacką) która odważyła się powiedzieć swoje zdanie.

Ocho brunatni
czemu robicie znowu inbe o nic... @moderacja to lewacka ibezmozga organizacja i nic z tym nie zorbicie, moze sobie zmienic serwis na choyowo dzialajacy (niestety) lurker, albo zamknac dupy i jezeli chcecie napisac cos o czar$uchach, lepiej piszcie "białasy(przeciwienstwo)", chcoc to tez nie zagwarantuje spokoju ze strony lewackich #!$%@?...ot zycie ¯\_(ツ)_/¯