Wpis z mikrobloga

@R187: xD
Są różne nazwiska, na pewno znajesie się też ktoś o nazwisku "Fiut" ale nie oznacza to, że znaczy to to samo co "fiut".
@Qaktus: Wypominasz mi, że nie mam o czymś pojęcia a sam uważasz swastyki jako symbol nienawiści? W większości kultur przewijało się to jako symbol szczęścia, więc PEWNIE CHODZIŁO CI O NAZISTOWSKĄ SWASTYKĘ.
POLECAM SIĘ DOEDUKOWAĆ A PÓŹNIEJ WYPOWIADAĆ NA TEMATY O KTÓRYCH NIE MASZ POJĘCIA.
@Aroneu: Tak, mogę też Ciebie nazwać #!$%@?, mając na myśli staropolską ozdobę którą szlachcice nosili u pasa.

Właśnie o to chodzi że wyjmujesz sobie słowo totalnie z kontekstu. Taki pro-tip: pozdrowienia nazistowskiego też Hitler nie wymyślił tylko "pożyczył". Więc idź sobie teraz zasalutować na rynku w Berlinie i kłóć się z policją że przecież ty masz większą głowę i to nie naziści mieli monopol na ten gest.
Qaktus - @Aroneu: Tak, mogę też Ciebie nazwać #!$%@?, mając na myśli staropolską ozdo...

źródło: comment_MBrnV409sWqKhxSjqA5rhBINMAI7FvxJ.jpg

Pobierz
@Qaktus: no #!$%@? nietrafione, bo tak się składa, że nie jestem ozdobą na firance.
Jak jakiś przestępca będzie ci wymachiwać łapami przed twarzą i będzie nazywać białasem przy tym plując to powiesz że deszcz pada jak rozumiem i nie miał nic złego na myśli?
To NIE JEST słowo wyciągniete z kontekstu, jest tak samo obraźliwe jak każde inne pejoratywnie nacechowane określenie rasowe.
Na więcej komentarzy w tym poście nie odpisuję bo