Wpis z mikrobloga

Strzelam że powinien zmiescic wode która w jednym deszczu spadla na dach. A i to może byc mało, bo jak pora deszczowa to podlewać nie trzeba i zbiornik pełny.
@leesiuu: dużo m2 trawnika masz do podlewania? Ja mam zakopany zbiornik 6000 ale teraz bym się zastanawiał czy nie lepiej po prostu podpiąć pompę pod sieć żeby podbić ciśnienie. Taki zbiornik dosyć mocno komplikuje instalację.
@mlek: dokładnie. Ogrodzenie panelowe takie jak na zdjęciu, bo po co coś droższego jak i tak beda drzewka. Jesli kiedykolwiek dorobisz sie swojego kawalka ziemii to pokaz jak sie urzadziles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StanislawAniol: trawnika docelowo bedzie okolo 600m^2. Myslalem wlasnie o takim zbiorniku. Wydaje mi sie ze dodatkowa opcja wody z sieci bedzie musem w razie jakis susz - trawnik i tak trzeba podlewac.
@tymbool: a czym rozni sie tuja od cyprysika? Z nazwy? Wygladu? Pewnie jakby zobaczyl taki zywoplot to by jednego o drugiego nie rozroznil, ale na wykopoe trzeba pokazac jakim sie jest swiatowym. Jak ogrodzenie to tylko murowane albo panelowe. Takie minimum 1000 za metr, bo tansze to brzydkie i januszowe. Macie #!$%@? w glowach od tego wykopu. Mozecie se nawet sadzic truskawki jako zywoplot i dalej mam to gdzies. Januszowe to
@leesiuu: Mój plan jest taki zeby woda z drenacji domu i rynien zbierac do studni chłonnej z przelewem. 5 metrow głębiej wykopię studnie do nawodnienia ogrodu. Sasiad ma studnie na podobnej glebokosci wiec powinno dzialac.
@leesiuu: Co się tak prujesz pod tagiem ogrodniczym?
Wyjaśnilem tylko co Mirek miał na myśli, każdy sobie posadzi co chce ale ludzie sadzą tuje, bo tak robi każdy. Efekt jest jak widać: wszędzie tuje.
Teraz masowo je wycinają, bo się naczytali o szkodliwych olejkach eterycznych żywotników. Niewiele mniej szkodliwe od podkładów kolejowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pruj się dalej, każdy chętniej pomoże