Wpis z mikrobloga

Ale jaki plot armor oprócz pokonania NK ma Jon Snow? Przecież jego walka o Żelazny Tron to byłby najbardziej absurdalny wątek w serialu. Po pokonaniu umarlaków może zginąć na luzie byleby zapłodnił Danke i zrobił czystej krwi Targaryena do rządzenia potem. Danka na tronie Jon w zgonie (musiałem) i macie słodko gorzkie zakończenie. #got #graotron
  • 10
  • Odpowiedz
@cytrynowyzabujca: Wiadomo że nie będzie chciał tronu ale z drugiej strony Północ też nie będzie chciała uznać władzy Danki więc szybciej już widzę go jako Króla na Północy. Poza tym nie wiem czemu wszyscy są tak zafiksowani na punkcie tego tronu skoro to może się zupełnie inaczej zakończyć
  • Odpowiedz
@cytrynowyzabujca: Pamietaj że Martin powiedział twórcom jakie ma być zakończenie. Poszli inną drogą i pucinali wątki ale tak czy inaczej będzie to zakończenie jakie wymyślił autor książki. Liczę na coś nieszablonowego i mam nadzieję że to dostanę. Akurat to kto zasiądzie na tronie najmniej mnie interesuje bo w tym serialu jest jeszcze kilka wątków do wyjaśnienia:
-White Walkerzy
-postać Varysa i kim był ten czarnoksiężnik który go okaleczył
-Faceless Man
  • Odpowiedz
-postać Varysa i kim był ten czarnoksiężnik który go okaleczył

-Faceless Man

-Melissandre


@Rafaello91: Optymista z ciebie, jeśli myślisz że powrócą do tych wątków. Odkąd prześcignęli książkę, to liczba wątków które ciągną dalej drastycznie spadła. W tych 2 nowych odcinkach fabuła prawie wcale nie ruszyła się do przodu. Za mało mają czasu antenowego, żeby do tego wracać.
  • Odpowiedz
@Nobody: kilka postaci jednak powróciło po kilku sezonach, więc jest szansa. Też jestem #!$%@? przez te 2 odcinki tym bardziej że większość ludzi mówi że 'o bo Wy pewnie chcieliście od razu bitwy i akcje'. No właśnie nie, ja chcę zobaczyć jakieś zwroty akcje, plot twisty i rozwiązywanie wątków. Nawet jakiś flashback Brana byłby dobry. Właśnie obawiam się że zostana po tej bitwie 3 odcinki i będą to kończyć na
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Varys usłyszał jeszcze jakiś głos gdy płonęła jego męska duma. Mówił że śni mu się to po nocach i jest przerażony tym co usłyszał. Na Faceless Man nie liczę ale możliwe że się jeszcze pojawi zastanawia mnie czemu tak po prostu 'odpuścił' Aryi. Co do WW to cóż byłoby trochę kiepsko gdyby to było takie proste.

Jest jeszcze ta kobieta w złotej masce która mówiła coś do Jorah Mormont
  • Odpowiedz