Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem oficjalne stanowisko, że żadna z trzech transakcji z urodzin aliexpress nie zostanie potraktowana powiększonym cachebackiem. (°°
No tak... można się było spodziewać takiej sytuacji przy transakcjach powyżej 1000 zł ( _)
#planetplus #cashback #aliexpress #urodzinyaliexpress
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Godziny termometru są nadal widoczne na archiwalnej transmisji, porównując je z godzinami na Twoich potwierdzeniach, niestety widać że się nie pokrywają ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@PlanetPlus: Nie pokrywają się, a przyczyn może być wiele
Jeżeli uważacie, że to moja wina no to nie mamy o czym rozmawiać

Chciałbym również zauważyć, że jedną z tranzakcji robilismy wspólnie na czacie - tak się złozyło, że spieszyłem się na samolot i próbowałem dopytać o to czy zdążę - a tu w międzyczasie wskoczył 50%
  • Odpowiedz
@remi13: Godziny na grafice są przesunięte o 10 sekund, ponieważ tyle wynosiło opóźnienie transmisji na YouTubie i Facebooku. Pamiętamy o sytuacji z samolotem, ale jeżeli Twoja godzina płatności odbiega od godzin termometru, to nie możemy podnieść cashbacku jedynie Tobie, ponieważ będzie to niesprawiedliwe w stosunku do innych użytkowników :(
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Zgadzam się. Nie będzie to sprawiedliwe.
Zastanawiam się tylko nad zasadnością regulaminu i sprawiedliwością rozstrzygania sporów takich akcji. Zrobiłem wszystko zgodnie z dostepną mi wiedzą, według regulaminu, najszybciej jak może to zrobić przeciętny człowiek od momentu usłyszenia syreny i pojawienia się 50% na streemie.
Najwidoczniej Wasze założenia były błędne co do widełek czasowych (trzy tranzakcje na trzy się nie zmieściły).

ciekawe jakie są statystyki osób próbujących i tych którym
  • Odpowiedz
@reddesk: dokładną godzinę zaksięgowania płatnosci otrzymasz dzwoniąc do przelewy24, mozesz również otrzymać potwierdzenie na email. Ja za kazdym razem otrzymałem email z potwierdzeniem w pdf a transakcji mam około 60. Płaciłem blikiem, potwierdzałem odciskiem palca - nie da się szybciej. Zerkałem na termometr, nie wsłuchiwałem się dzwieku syreny bo były opóźnienia. Dodatkowe opóźnienie było między YT a FB. Przedmioty dodane do koszyka i przygotowane do opłacenia, wbity ew. kupon i
  • Odpowiedz
@widmo82: Robilem dokładnie tak jak ty poza różnica z palcem i pinem przy potwierdzaniu - jak widać opóźnienia były nieakceptowalne dla @PlanetPlus
Potwierdzenia od przelewy24 dostalem po upomnieniu się od nich więc dowody są. Chodzi tu raczej o metodykę konkursu/promocji i weryfikowanie spełnienia warunków.

W suie to się już pogodzilem ze stratą tych 1800 zł cachebaku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam nauczkę na przyszłość aby
  • Odpowiedz