Wpis z mikrobloga

O tym, że niektórym kierowcom #!$%@?ło się we łbach wiemy od dawna. Kolejna historia z mojego podwórka pokazująca z jakimi podludźmi mam czasem do czynienia.

Wyjazd ustawiony na 6:00 rano, o 6:30 zerkam na GPS i jeszcze mnie to nie denerwuje, bo już dawno przywykłem do faktu, że poważny człowiek w takiej sytuacji wyjedzie o 6:00, a debil o tej przyjedzie do auta i dopiero zacznie się przeciągać i pakować rzeczy do kabiny. Od dawna wiem na kogo mam brać poprawkę. O 6:45 zaczynam do niego dzwonić, bo już mnie to lekko #!$%@?. Po kilkunastu próbach dodzwaniam się o 7:15 i słyszę, że jaśniepan jest zaspany. "No, no, już miałem wyjeżdżać". Oświadczam mu, że słyszę, że śpi, że #!$%@?ł mnie w #!$%@? i nie po to mu sam ładowałem w sobotę auto, żeby teraz gnił do południa i skoro wczoraj dzwonił zapytać, o której ma wyjechać, to dziwne, że nadal leży w wyrze. Rozłączyłem się.

9:15 dzwoni moja mama (parkuję ciężarówki na posesji rodziców) i pyta co ja z nim zrobiłem, bo właśnie przyjechał cały roztrzęsiony i tylko zrozumiała tyle, że go #!$%@?łem i zaraz to wszystko jebnie i jedzie do domu xD

Ponad trzy godziny spóźnienia do roboty, zero jakiejkolwiek skruchy i jeszcze wojownicza postawa i groźby odejścia xD
Zgadnijcie kto właśnie dodał ogłoszenie na olx, że szuka kierowcy? xD

#bekaztransa #pracbaza #bekazpodludzi #patologiazewsi
JudzinStouner - O tym, że niektórym kierowcom #!$%@?ło się we łbach wiemy od dawna. K...

źródło: comment_bBrhwu2QMQLCTQl5uITHpFZzJR71vl5j.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: A, jeszcze byłem ciekaw, czy 150k zł na 1 ciężarówkę, 1 naczepę, 1 kierowcę, 1 spedytora to wystarczy na 3 miesiące działania by jakoś się utrzymać ponad powierzchnią?
Rynek jest ciągle duży, ale trzeba mieć jeszcze hektary szczęścia podobno.
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: Jak już będziesz miał auto gotowe do jazdy i nic więcej nie będzie trzeba do niego dokładać, to powinno spokojnie wystarczyć te 150k.
Ale i tak nie polecam jak się nie ma sensownego planu działania, a liczy tylko na szczęście i jakiegoś spedytora.
  • Odpowiedz
  • 0
@JudzinStouner no widzisz a ja od paru lat pracuje bardzo rzetelnie i nawet głupiego dzięki ani pocałuj mnie w dupę nie uslysze, nie żebym tego potrzebował no ale jak się czyta o takich pracownikach to ja się zastanawiam co ja robię u tego Janusza
  • Odpowiedz