Wpis z mikrobloga

@RadiOBagdaD: No super, powodzenia w poszukiwaniach. Ale jak oczekujesz, że ktoś coś Ci podpowie na mirko, to napisz chociaż, jakiej wielkości samochodu potrzebujesz, jakie masz wymagania pod kątem mocy i jakieś specjalne wymagania. Bo ja też szukam samochodu, ale do 40k. A za tyle, to mogę kupić Dacię Sandero z salonu na przykład ;)
@RadiOBagdaD mogę Ci odradzic czego nie kupuj to fordów z silnikami 1.8 2.0 Duratec, czyli Pb. Dlatego, że za taką cenę siliniki te będę juz mocno wyeksploatowane, często z przebiegiem ponad 300 000 km ale oczywiście cofnięte do 180 000 km a wtedy szykuj kase na remont silnika bo zapiekły się pierścienie, i przez to łykać będzie olej co nie miara.
#ford #fordfocus
@RadiOBagdaD: Leona II nie kupisz w tej cenie chyba że szukasz I to ok. Ja polecam Ci Seata Ibizę III. Posiadam i co mogę prowadzić: bardzo płynnie się prowadzi, nie dołożyłem do niego wiele poza wymianą cewki, silnik 1,4 cena 13000 i jestem bardzo zadowolony, Fajne autko na pierwszy pojazd.
@RadiOBagdaD: Z własnego doświadczenia powiem, że warto zakupić samą benzynę, a potem dorzucić LPG założone w dobrym serwisie. Dopłacisz 2 tysiące ale warto mieć pewność, że wszystko będzie świeże. Sam kupiłem Leona 1.8 125KM i nie narzekam, eksploatacja samochodu nie jest jakaś wygórowana. Wiadomo na początku rozrząd, oleje, filtry. Natomiast całościowo samochód w utrzymaniu wychodzi dość tanio, patrząc na dostępność części.