Wpis z mikrobloga

@DumnaAniemia: bo to zajebiste marnotrastwo miejsca? Zabudujesz pralkę to nawet nie będzie widać, a tak to nie szpecisz łazienki i o wiele wiecej miejsca jest
  • Odpowiedz
@maad: Rozumiem, że w łazience jest więcej miejsca bez pralki po prostu rozbawiło mnie stwierdzenie, że pralka szpeci łazienkę tak jak gdyby ideałem piękna była abolutnie pusta łazienka bez żadnych elementów. Poza tym może i masz więcej miejsca w łazience ale za to masz mniej miejsca w kuchni bo mógłbyś mieć tam szafkę w której trzymałbyś np. prodiż albo kombiwar
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: O proszę :D

Co do pytania - jak kiedyś mieszkałem w bloku który kiedyś był hotelem robotniczym i łazienka była wspólna na ileś tam mieszkań to pralka zawsze stała w kuchni.
Łazienka (pokój kąpielowy i kibelek) były tam gdzieś w pomieszczeniu gdzie trzeba było przejść z mieszkania przez korytarz do tego właśnie miejsca. No i pralka była po prostu w kuchni bo gdzie niby ją dać. A pranie potem do
  • Odpowiedz
W UK standard. Kolega kupił dom i chciał zrobić podłączenie hydrauliki pod pralkę w łazience to angol hydraulik nie mógł zrozumieć jakim cudem, ktoś chce pralkę w łazience
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: Przyzwyczailiśmy się i tyle bo kto powiedział, że pralka powinna być w łazience? Sam mam w łazience, ale to z tego względu, że tam jest pochyła podłoga z odpływem i membrana pod nią, więc nawet jeśli pralkę szlag trafi i wyleje to ja nie zalewam sąsiada. Jeśli za to ktoś ma odpowiednią podłogę w kuchni to nie widzę powodu żeby nie umieścić tam pralki, je się w końcu w jadalni.
  • Odpowiedz