Wpis z mikrobloga

#rozdajo Dostałem na święta smartfon Motorola Moto C plus, ale nie będę go używał bo wolę mój aktualny telefon. Wszyscy (bez zielonek), którzy do jutra do jutra do 16 zaplusują ten wpis, wezmą udział w losowaniu rozdajo. Smartfon, który dostałem nie był używany, nie był nawet wyciągany z pudełka. Moze to nie jest pierwsza liga jeżeli chodzi o telefony, ale coś tam na nim można porobić. Jest to wersja z 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej (można rozszerzyć do 32GB za pomocą kart) Oprócz tego procesor 4-rdzeniowy, MediaTek MT6737, 64-bitowy, 1,3 GHz, Android 7.0, aparaty 2mpx przedni, 8mpx tylny. O reszcie sobie doczytajcie w necie. Losowanie rozdajo odbędzie się jutro zaraz po 16, a jego nagrodą nie bedzie ten smartfon tylko sub ode mnie na wykopie. Telefon ten może się sprawdzić głównie jako telefon zapasowy, albo nawet główny - wedle uznania. Oprócz tego ma ekran 5,0” HD (1280 x 720), GFM, bateria działa ok 30 godzin, dwie karty sim, wymiary 144 x 73,2 x 10 mm. Powodzenia dla wszystkich w jutrzejszym losowaniu
Pobierz Nirin - #rozdajo Dostałem na święta smartfon Motorola Moto C plus, ale nie będę go uż...
źródło: comment_mYrpWLs3h7aPzPmBShlgiQ7fZWxFdn9y.jpg

Jak na to mówicie?

  • łopatka 37.4% (163)
  • łyżwin 62.6% (273)

Oddanych głosów: 436

  • 38