Wpis z mikrobloga

Oto ciekawostka, o której sam nie miałem pojęcia. Ciekawe ile jeszcze rzeczy z gry wycięto. Teraz zacząłem obserwować tag #disciples i trochę szkoda, że nie licząc mnie jest nas, fanów, pięciu. Disciples ma niezwykły klimat i styl graficzny... Bardzo bym chciał, żeby te gry miały u nas żywą społeczność.

A drugą rzeczą, jakiej bym chciał, to jakiś mod na przyśpieszenie tempa rozgrywki (może o połowę mniej wymaganego xp do awansu dla wszystkich?). Albo takiego, który sprawi, że nawet po utracie bohatera i dobrej drużyny można jeszcze wrócić do gry... chyba tylko tych dwóch rzeczy bym chciał. Zgadzacie się?

#disciples #gry #staregry #strategie
Sagez - Oto ciekawostka, o której sam nie miałem pojęcia. Ciekawe ile jeszcze rzeczy ...
  • 11
@Sagez: Zarówno Disciples (głównie 2) jak i AoW (głównie 1) cenię sobie bardziej od herosów. Świetne gry.

może o połowę mniej wymaganego xp do awansu

Przecież to by totalnie zmieniło balans gry. Są jednostki które mają mniej dostępnych awansów ale są za to trochę mocniejsze od początku, po takich zmianach nie byłoby sensu ich używać.
@chciwykrasnolud: To prawda, ale z drugiej strony wadą tej gry jest to, że bardzo trudno jest ,,powrócić'' po porażce, a wyexpienie bohatera i jego drużyny od nowa zajmuje wiele tur. Jaką frajdą byłoby granie z kolegami w takiej sytuacji? Bo z AI to co innego.