Wpis z mikrobloga

Gra o tron, czyli Avengersi w średniowieczu xD

Od 6 sezonu zrobił się z tego typowy gniot który w dupie ma logiczność fabuły i skupia się tylko na kilku głównych bohaterach, ale no trochę przesadzają xD Cersei niszczy Sept Baleora i nikt oprócz jej syna na to nie zwraca uwagi xD Arya wybija Freyów i nikt na to nie zwraca uwagi xD Tyrellowie przestają istnieć i nikt na to nie zwraca uwagi xD Jon z dupy opuszcza Nocną Straż i nikt na to nie zwraca uwagi xD a Dorne to w ogóle amputowano xD w ogóle to Cersei nie ma żadnego prawa do tronu i na to też nikt nie zwraca uwagi xD #!$%@? normiki wszystko psują, dopóki nie było 10 milionów widzów było ok

dobrze że są spoilery bo oglądać to bez znania fabuły odcinka to byłby dramat, tyle zawodu na każdej scenie

#got
  • 20
@piepsze: jeśli nie zauważyłeś, dzbanie, to ja nie piszę żadnej historii która jest oglądana przez miliony więc nie przejmuję się tym czy jest logicznie spójna i w dupie mam czy ktoś to przeczyta czy nie ¯\_(ツ)_/¯
@tyrytyty: btw. Wróble powstały jako reakcja na m.in. głód. Na północy trwa zima w królewskiej przystani też było krucho, a zapasy zostały zniszczone przez Dankę i jej smoki przy okazji powrotu Lannisterów z Wysogrodu. Tymczasem wątek zupełnie olany, a wszyscy taplają się w smoczym szkle, gdzie od upadku Valyrii sztuka wytopu tego materiału miała zostać zapomniana xD
@mayder: no czyli z dupy ją opuścił, nikt o tym nie wie i nikogo nie obchodzi że zmartwychwstał xD hehe opuściłeś organizację której przysięga to dla nas świętość, spk byłeś synem neda to wyjebongo
@mayder: #!$%@? xD już widzę jak konserwatywni północni władcy wierzą komukolwiek że zmartwychwstał xDD rozniosłyby się plotki i Jon nie byłby traktowany jako Bóg, tylko jako dezerter przez przynajmniej jakąś część północniaków. to się kupy nie trzyma, poza tym to zbyt duży "detal" żeby go pomijać milczeniem. to nie ma kompletnie sensu że prawie w ogóle się nie wspomina o tym że Jon umar ale potem nie. no ale fabuła wymaga
@mayder: no ma i byli, ale nic z tym nie zrobiono. dopowiadasz sobie rzeczy które są istotne dla fabuły w taki sposób żeby usprawiedliwić twórców, wykonujesz robotę którą oni powinni byli zrobić i pokazać na ekranie () byłoby to dużo przydatniejsze niż polowanie na zombiaka z dupy
Zgadzam się i z jednym i drugim. Fabuła mocno jest teraz uproszczona i bazuje na emocjach co jest faktem. Faktem jest też to że ja to kupuje mimo splycen i luk fabularnych. Seriak ma bawić i mnie bawi fantastycznie XD
@tyrytyty:

Cersei niszczy Sept Baleora i nikt oprócz jej syna na to nie zwraca uwagi


Bo w mieście nie ma siły która cokolwiek by z tym zrobiła? Ludzie którzy mogli jeszcze cokolwiek zrobić zgineli w tamtym miejscu.

Arya wybija Freyów i nikt na to nie zwraca uwagi


A jak mają "zwracać uwagę"? Pojawiła się jakaś nieuchwytna osoba i zabiła całą rodzinę, to co, teraz mają w Winterfell śledztwo robić? xD Nie
Bo w mieście nie ma siły która cokolwiek by z tym zrobiła? Ludzie którzy mogli jeszcze cokolwiek zrobić zgineli w tamtym miejscu.


Powstania nie wybuchają wtedy, gdy jest szansa na "zrobienie czegoś", tylko wtedy, gdy #!$%@? przekracza masę krytyczną xD To jest zupełnie nierealistyczne i obrzydzające gdy twórcy dają wrażenie że Cersei #!$%@?ła Watykan i Jerozolimę w jednym i miasto w sumie żyje dalej. Żadnego nawet rzucenia kamieniem w jej zombiaka, żadnego
źródło: comment_4QduEMDcECn65whoPXxKw9PtdjcZ9P9p.jpg
@tyrytyty: ja już tylko przewijam.W sumie nie byłem fanem już po castingu, ale jakoś to przełknąłem. Później zmiany fabularne i przemilczane wątki z książki. A teraz hoolywoodowska breja, po prostu wszystko się dzieje jak w filmie. A George Martin jednak łamał wszystkie zasady. Fabuła była tak nieobliczalna, a jednak logiczna, tak, że całość była życiowa. Mam nadzieję, że G. Martin w końcu weźmie się w garść i napisze własne zakończenie, które
@tyrytyty rozumiesz ze tego rodzaju rzeczy moga pozostac w domysle i nie muszą być tlumaczone? Wlasnie wtedy byłby to serial dla motlochu, ktory tak bardzo sie starasz napietnowac, o wielki freethinkerze. Jestes z tych co potrzebuja oglądać ludzi jadących na koniach bo inaczej sie #!$%@? do za szybko sie przemieszczajacych postaci? Co za dzban :/