Wpis z mikrobloga

@Pangia: w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Soilworker: Stinger w wersji GT z silnikiem 3.3, wiec tez fun car xD

No kusi mnie w #!$%@? ten Aston, bo to moja miłość odkąd wyszedł i go zobaczyłem w Top Gear. Tylko trochę się cykam, bo to będzie większy wydatek i auto conajmniej 10cio letnie. No tylko ten design i 477 kucy na tył ( ͜͡
@Mack_Lanegan: zgadza sie do tego z 4 drzwiami i bagaznikiem;)
Nie jestem dobry w kupowaniu aut rozumem. Dodatkowy problem w tym przypadku jest taki, ze oba auta sa ciekawe. W takim przypadku ja kieruje sie sercem:)

Powodzenia
@muak47: też tak uważam, tylko trochę się cykam, bo 10 letni Aston jest droższy, niż nowy Stinger w najbardziej wypasionej wersji.

Serwis Astona to też trochę kłopot, bo serwis daleko i tanio nie jest. A przy 10 letnim aucie to nigdy nie wiesz co i kiedy się #!$%@?.

No kocham DB9, ale rozsadek podpowiada Stingera.
@Mack_Lanegan skoro nie stać cię na db9 to nie bierz jego pod uwagę. Sam zakup to nie wszystko, już w pracy miałem jednego durnia co kupił Porsche używane a potem kwik i lament. Samochód premium w kosztach eksploatacji nawet po 10latach będzie samochodem premium.
Skoro się cykasz to nie idź ta droga,
@Soilworker: no ja zawsze bralem sercem, ale nigdy nie wyszedłem poza kwotę 100 tysięcy za samochód. Tutaj już chcę wjechać w przedział 240-300k i stąd takie rozterki, żeby dobrze wybrać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz jeżdżę Mazda 6 z 2016,no i chciałbym przeskoczyć klasę wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mack_Lanegan: przy calej sympatii jaka mam w stosunku do Stingera, to przyjemnoscia z jazdy do AM nie bedzie mial startu. AM nie jezdzilem, co prawda, ale za kolkiem XKRa przelecialem kilkadziesiat tysiecy km. To auto to niesamowity kocur, AM gorszy nie bedzie:)))