Wpis z mikrobloga

tak samo jak #!$%@? jest wysokooceniany o tym psie hacziko czy coś


@suqmadiq2ama: Oryginał jest zupełnie inny, polecam. Nie epatują w ten amerykański sposób emocjami, chociaż szczerze pies jest lepszy u hamburgerów, za to Japońce całość oprócz psa.
  • Odpowiedz
@MowcaNienawisci: tylko czym innym jest historia o jakichś kosmitach, a czym innym film osadzony ewidentnie w realiach tej jednej, konkretnej wojny, która miała miejsce w rzeczywistości. Z tego właśnie powodu jest bardzo mało filmów o wyimaginowanych karierach piłkarskich (w stylu "Gol" czy "Podkręć jak Bechkam"), choć sama piłka jest bardzo popularna.
  • Odpowiedz
@TomaszFutbalista Dlaczego czymś innym? Wciąż przedstawiasz marną logikę. W Gwiezdnych wojnach też mogę znaleźć mnóstwo rzeczy wspólnych ze światem rzeczywistym. Też przecież istnieją ludzie, też ich świat jest rządzony jakimiś prawami fizyki, mają tam swoją politykę, naturę, cokolwiek. I to są przecież rzeczy nierozłącznie związane z naszym światem. I co?
  • Odpowiedz
@TomaszFutbalista
Ale AIDS XDDD
Przedstawiłem Ci logiczny argument dlaczego się mylisz, a Ty mi tu podajesz kolejną dawkę tego samego kompletnego braku choćby najmniejszej cząstki logiki.
Sam pisałeś, że wydarzenia z tamtego filmu są nierealne. A teraz piszesz, że gwiezdne wojny są również nierealne, bo gadające karły, czy tam coś. Ty to napisałeś. Gratuluję
  • Odpowiedz
@TomaszFutbalista Chciałem edytować swój post i coś dopisać, abyś już mam nadzieję na pewno zaczął odróżniać film od rzeczywistości, ale nie mogłem. Dlatego piszę w drugim poście.

Otóż -
Twoje dno intelektualne polega na tym, że zdajesz się nie zauważać, że film jest filmem. A NIE rzeczywistością, bądź jej przedstawieniem. Jakbym ja nakręcił filmik, że sram i zmontował, że z tyłka zamiast ekskrementów, wypływa mi Papież Franciszek to byś też kręcił
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory Szokujesz się tak jakby to był jeden jedyny przypadek, kiedy okazuje się brak szacunku poprzez sztukę.
A poza tym dlaczego tak się nie rzucasz, gdy leci np. film "300" w tv? Też przecież Grecja, która istnieje, też wojny które miały miejsce, też ludzie którzy tragicznie ginęli. Tylko co? To już stare dzieje, to się nie liczy? Czy jednak będziesz zaraz walił ściemę, że tak strasznie źle Ci z powodu tamtych
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory komiksową fikcją, a filmową fikcją.*

Dlaczego ludzie są aż tak odrealnieni? Nie ma najmniejszej różnicy. I jedno i drugie zahacza o prawdziwe zdarzenia i sytuacje, i w jednym i drugim przypadku są ludzie ginący tragiczną śmiercią. Jeśli coś się zdarzyło dawno temu to już przedawnione i nieważne? To w takim razie ile lat powinno wynosić to "dawno temu"? I kto to ma ustalać?

Proszę nie robić więcej szmaty z logiki.
  • Odpowiedz