Wpis z mikrobloga

@thuia: no i spoko wszystko działa płynnie mimo że moje łącze nie spełniło minimalnych wymagań, odpaliło się w parę sekund, chodzi dużo lepiej niż niegdysiejszy onlive czy niedawny liquidsky...zaraz odpalam battlefronta:]
  • Odpowiedz
@thuia: wiecie co najbardziej kocham w streamingu? klikam i gram, nic sie nie instaluje, nic sie nie sciagam, zongluje grami AAA jak chce, sprawdzam nowe tytuly w pare min...to jest jazda....a the crew smiga lepiej niz stacjonarnie...chyba pora wymienic kompa..
  • Odpowiedz
@thuia: jak jakiś czas temu testowałem geforce now, to wielu gier nie było nawet w stanie uciągnąć w 60fpsach - moc mniej więcej przypominała coś w okolicach gtx 1060, orientujesz się, czy coś się poprawiło pod tym względem?
  • Odpowiedz
@thuia: aha i jeszcze dodam, że wszystkie gry od EA nie są dostępne na geforce now, tak samo jak i wszystkie gry z goga oraz wiele innych, więc w fallen order raczej nie pograsz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzysiu51: no racja nie widze gierek od EA, szkoda, co do fps to jak mowie, moje lacze to ok 14mbps wiec obcina mi jakosc i nie moge ci powiedziec co to cudenko wyprawia na porzadnym laczu, u mnie jest full hd ale skacze miedzy 30/60 fps(zaleznie od przepustowosci) i obraz jest lekko nieostry, lag minimalny jest oczywiscie ale nie przeszkadza jakos bardzo ..
  • Odpowiedz
@thuia: no to z tego co widzę nie masz za dużych wymagań xd, jeśli chodzi o samą jakość obrazu to przy necie 100mbps wyglądało idealnie, natomiast input lag niszczył całą zabawę, szczególnie, że w większość gier gram na myszce. Na padzie było jeszcze w miarę znośnie ale na pewno nie uznałbym tego za komfortowe.
  • Odpowiedz
@krzysiu51: wymagania mam spore ale mój komp to podróżnik w czasie z roku 2010 z lekkim liftingiem GPU parę lat temu ;) a że szkoda mi kasy na glupotki bo i tak nie ma czasu grać to jadę na tym co mam :)
  • Odpowiedz
@thuia panie.. Ale to jest dobre. Mam neta tylko 10mbps, ale wszystko ładnie działa. Oczywiście mogę zapomnieć o FPS, ale np Cpt Spirit, czy Frostpunk - no super działają.
  • Odpowiedz