Wpis z mikrobloga

@Karynisko: sądzę że to głupie. znaczy ja nie mówię że ktoś ma iść do paki za to że nakarmi dziecko w kościele, różne są przypadki, ale wg mnie:
- po cholerę takie małe dzieci zabierać do kościoła?
- publiczne karmienie piersią jest trochę niesmaczne i tyle, są przecież toalety i miejsca "matki z dzieckiem"
  • Odpowiedz
@Karynisko:
A co kogo obchodzi, czy kobieta karmi piersią dziecko w kościele? Znaczy się co, z butelki ma karmić, jak ma w piersiach lepsze mleko? Dziecka nie zabierać do kościoła?... No cóż, jak dziecko jest głośne i ryczy, to może lepiej nie zabierać, ale jak karmi po cichu to co to komu przeszkadza? No chyba, że ktoś piersi nie lubi ;)
  • Odpowiedz
@fizzly: A ty jesz w toalecie? Nie mówię, że powinno się karmić w Kościele ale jeżeli chodzi o pomieszczenia gdzie powinno sie karmić to kibel nim na pewno nie jest. Pomieszczenia dla matki z dzieckiem to tez bardziej do zmiany obsranej pieluchy są.
  • Odpowiedz
@Meyru: ile razy faktycznie coś takiego widziałaś?

Bo 99% kobiet karmiacych siada na uboczu, zakrywa się albo nosi specjalne ubrania do karmienia. Dziecko wygląda po prostu jakby było przytulone.
  • Odpowiedz
@Karynisko: nie mam nic przeciwko. Raz nawet byłem światkiem takiego zdarzenia, podczas chrztów bomelków (to było daaaawno temu) i nie widziałem w tym nic niezwykłego. Może niecodziennego, ale na pewno nic złego.
  • Odpowiedz
  • 2
@agaja nie ma różnicy ile razy widziałam - o tyle razy za dużo. Nie muszę mieć z tego tapety w telefonie, żeby wiedzieć, że mnie to obrzydza
  • Odpowiedz
@fizzly: karmić dziecko w toalecie? Obrzydliwa alternatywa. Dopóki kobieta nie karmi topless i nie obnosi sie ze swoimi piersiami to co w tym złego?

Na pewno ten przypadek na grafice jest kiepski, bo baba pokazuje swoje piersi, a może to zrobić inaczej, podwijając bluzkę od spodu albo przykryć jakąś chustą.
  • Odpowiedz